Cheerleaders

Kendija Ziemele

Kendija
Ziemele

Sabīne Mora

Sabīne
Mora

Patrīcija Rubene

Patrīcija
Rubene

Darija Ivakina

Darija
Ivakina

Endžija Pabērza

Endžija
Pabērza

Nadja Berdņika

Nadja
Berdņika

Līga Saleniece
Cheerleader coach

"VEF Rīga" karsējmeiteņu komandas trenere Līga Saleniece ir savas deju, fitnesa un akrobātikas studijas "Gemstone" īpašniece un horeogrāfe. Veiksmīgi attīstot studiju, jau ļoti īsā laika periodā ir sasniegti ievērojami rezultāti dažādos starptautiskos festivālos un konkursos. Līga pārzina tādus deju stilus kā "show dance", "cheerleading", "contemporary u.c , kā arī akrobātiku, kas ir ļoti noder, veidojot dažādus šovus.
Pati Līga savas deju gaitas ir uzsākusi ļoti agrā bērnībā, apgūstot dažādus deju stilus un iemīlot dejas mākslu līdz sirds dziļumiem.

Līga Saleniece: "'Ļoti augstu dejotājos vērtēju vēlmi attīstīties un strādāt, tādēļ vienmēr no savas puses cenšos maksimāli atbalstīt un motivēt cilvēkus, ar kuriem kopā strādāju. Uzskatu, ka man ir jābūt kā piemēram. Karsējmeitenei ir jābūt gan fiziski, gan garīgi spēcīgai un interesantai personībai, jo arī viņa ir basketbola kluba seja. Tāpat karsējai jābūt izskatīgai un jāspēj nodot savu enerģiju skatītājiem, vienmēr jābūt 100% pārliecinātai par savu komandu.
Būt karsējmeitenei ir fiziski grūti, tāpēc ikvienai no meitenēm ir jābūt gatavai strādāt ar pilnu atdevi, pārvarēt savas bailes un apgūt sarežģītus trikus.
Uzskatu, ka pats galvenais ir saliedēta komanda, kurā vari paļauties uz saviem komandas biedriem un zini, ka viņi tevi vienmēr atbalstīs. Šādā komandas iekšējā atmosfērā var paveikt NEIESPĒJAMO."

Gallery