Jaunumi

Izbraukuma spēļu sērija turpināsies Valmierā

"VEF Rīga" trešdien, 12. decembrī, Latvijas-Igaunijas līgas spēlē viesosies pie "Valmiera Glass ViA". Spēles sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā plkst.19:00, tiešraide Best4Sport TV kanālā.

Lasīt tālāk »

Neizmantota iespēja Minskā

"VEF Rīga" sestdien, 8. decembrī, zaudēja VTB Vienotās līgas izbraukuma spēlē pret "Tsmoki-Minsk" ar 84-91.

Sestdienā VEF izbraukuma spēle Minskā

"VEF Rīga" sestdien, 8. decembrī, VTB Vienotās līgas izbraukuma spēlē tiksies ar Baltkrievijas čempionvienību "Tsmoki-Minsk". Spēle sāksies plkst.16:30, tiešraide Best4Sport TV kanālā.

#VEFRIGA

• @vefriga pirms 1 stundas
  • @vefriga pirms 1 dienas
    26 gadu jubileju šodien atzīmē VEF amerikāņu centrs Stīvs Zeks! Happy Birthday, @szack0!
  • @vefriga pirms 3 dienām
    Rezultatīvākie VEF sastāvā šodienas spēlē pret @TsmokiMinsk: Andrejs Gražulis 18p, Kristaps Janičenoks 15p, Stīvs Z… https://t.co/83KT4eD84O
    Ceturtajā ceturtdaļā pietuvojāmies līdz trim punktu attālumam, bet galotnē tomēr zaudējums... Spēles beigu rezultāt… https://t.co/2AnKvkia8m
    Neveiksmīga trešā ceturtdaļa, esam iedzinējos ar 15 punktiem: @TsmokiMinsk 72 - #vefriga 57. Priekšā gan vēl ceturt… https://t.co/SN8tXxKsH5
    Pāris bildes no #vefriga pirmā puslaika Minskā. Tribīnēs arī vietējie latviešu līdzjutēji, kas ieradušies atbalstīt… https://t.co/iP5yVvIA5C
    Puslaikā: @TsmokiMinsk 42 - #vefriga 39
    Vefiešiem padodas laba pirmā ceturtdaļa Minskā, iegūstot septiņu punktu pārsvaru: @TsmokiMinsk 19 - #vefriga 26
    Tūliņ pat sākam spēli Minskā! Tiešraidi skaties @Best4SportTV kanālā. VEF starta piecinieks cīņai pret… https://t.co/Chv2K7WdTu

@vefriga pirms 2 stundām
Ja meklē idejas Ziemassvētku dāvanām, ievērtē jaunākos VEF jubilejas sezonas suvenīrus! Preču cenas un pasūtīšana mūsu mājaslapas vefriga.com veikala sadaļā.

@vefriga pirms 1 dienas

@vefriga pirms 3 dienām
Zaudējam spraigā cīņā Minskā (84-91). Rezultatīvākais VEF vienībā šodien Andrejs Gražulis ar 18 punktiem. Paldies vietējiem Minskas latviešiem, kas atbalstīja šajā izbraukuma spēlē!