Atspēlēti 15 punkti, taču beigās zaudējums

"VEF Rīga" pirmdien, 19. novembrī, VTB Vienotās līgas mājas spēlē ar 71-93 zaudēja "Astana" komandai.

Pēc atrašanās iedzinējos ar 17 punktiem puslaikā trešās ceturtdaļas laikā VEF atspēlēja 15 punktus, pietuvojoties līdz 62-64, bet pagalam nesekmīga izvērtās ceturtā ceturtdaļa un zaudējums ar 71-93 pret šosezon labu sniegumu demonstrējošo "Astanu".

"Astanas" galvenais treneris Emīls Rajkovičs: "Parādījām labu sniegumu pēdējā ceturtdaļā, tiekot pie uzvaras, kas bija svarīga, jo tagad mums ir pozitīva bilance - četras uzvaras un trīs zaudējumi. Tas bija īpaši svarīgi, ņemot vērā tuvojošos valstsvienību pārtraukumu, kurā varēsim mazliet atgūties un sākt organizēties nākamajiem izaicinājumiem, kas mūs sagaida. Patlaban sezonas sākums mūsu klubam bijis ļoti labs."

"VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis: "Tikāmies ar komandu, kas ir vairāk saspēlējusies, kamēr mēs neesam vēl tik labi saspēlējušies, jo pēdējā laikā sastāvam pievienojušies pāris jauni spēlētāji. Tāpat neizpildījām uzdevumus konstanti visas spēles garumā, kas rezultējās zaudējumā."

19. novembra spēlē VEF komandā Stīvs Zeks un Andrejs Gražulis katrs guva pa 15 punktiem, Artis Ate pievienoja 10.

Nākamā Vefiņa spēle 22. novembrī Tallinā Latvijas-Igaunijas līgā pret "Kalev/Cramo".