Čehijā sāpīgs zaudējums mača izskaņā

"VEF Rīga" sestdien izbraukuma spēlē VTB Vienotajā līgā zaudēja Čehijas "CEZ Nymburk" ar 71-73.

Spēles pirmajā ceturtdaļā nedaudz labāki bija mājinieki "CEZ Nymburk" (17-21), bet otrajā ceturtdaļā laukumā toni noteica vefieši, pārņemot vadību un puslaikā dodoties ar piecu punktu pārsvaru (41-36). Trešajā ceturtdālā VEF uz brīžiem palielināja pārsvaru, taču pirms ceturtās ceturtdaļas abas komandas šķīra vien punkts (56-55).

Ceturtajā ceturtdaļā turpinājās ļoti līdzīga cīņa, tāpēc uzvarētājs izšķīrās pašā mača izskaņā. Četras sekundes līdz beigām "CEZ Nymburk" iemeta divus punktus, tādējādi panākot vadību (71-73). "VEF Rīga" atbildes gājiens nebija precīzs, tāpēc spēle noslēdzās ar tādu rezultātu. Šoreiz pārāki Čehijas kluba basketbolisti.

Rezultatīvākais "VEF Rīga" rindās sestdien bija Lude Hākansons, kuram 19 punkti un sešas rezultatīvas piespēles. 11 punktus un 13 atlēkušās bumbas savāca Gilje Rubio, tikpat punkti arī Jānim Bērziņam. "CEZ Nymburk" sastāvā lielisks bija kubietis Hovards Seint-Ross, kuram 29 punkti.

Nākamo spēli "VEF Rīga" aizvadīs trešdien Latvijas Basketbola līgā, kad Olimpiskajā Sporta centrā uzņems Latvijas Universitātes basketbola komandu.

CEZ Nymburk - VEF Rīga 73-71

VEF Rīga: Hākansons 19, Rubio 11, Bērziņš 11, Makdauels 9, Meiers 8, Mejeris 8, Kruss 3, Nenkivils 2, Vilde, Geks, Strēlnieks, Smits.