Ceturtdien Valmierā otrā pusfināla spēle

"VEF Rīga" otrajā Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijas spēlē viesosies pie "Valmiera/ORDO". Spēle sāksies plkst.18:30, tiešā pārraide Best4Sport TV kanālā.

Vefiešiem LBL pusfināla serija sākās otrdienas vakarā, kad savā laukumā ar 71-70 tika uzveikta "Valmiera/ORDO". Šai spēlei bija pilnīgi atšķirīgi puslaiki. Pirmajā spēles daļā dominēja VEF basketbolisti, taču otrajā puslaikā valmierieši izlīdzināja spēli un uz brīdi bija pat vadībā. Tomēr "VEF Rīga" prata nosargāt uzvaru un sākt pusfināla sēriju ar panākumu.

VEF pārsvars piederēja cīņā par atlēkušajām bumbām (42-32), kas būtiski palīdzēja, it īpaši atrāvienā izveidošanā pirmajā puslaikā. Tiesa, VEF komandai ir progresa iespējas soda metienu precizitātē (pirmajā pusfināla spēlē realizēti tikai 11 no 23 mēģinājumiem).

Ceturtdien sērija pārcelsies uz Valmieru, kur otrā pusfināla spēle. Pēc tās pusfināla trešā spēle notiks sestdien Jūrmalas Valsts ģimnāzijā esošajā sporta hallē, kur mājinieku lomā būs VEF (spēle ierastajā mājvietā Elektrum Olimpiskajā centrā nenotiks tā aizņemtības dēļ).

LBL pusfināli rit līdz vienas komandas trim uzvarām. Otrā pārī, kas sākās ātrāk, "Ventspils" ar 3-0 pieveica "Barona kvartālu", iekļūstot finālā. Vefiešu pusfināls sākās mazliet vēlāk, tāpēc tajā līdz šim nospēlēta tikai viena spēle.