Divi atšķirīgi puslaiki, "Khimki" parāda klasi

"VEF Rīga" pirmdien, 9. oktobrī, VTB Vienotās līgas mājas spēlē zaudēja Maskavas apgabala "Khimki" ar 64-104, lai arī pēc pirmā puslaika abas komandas šķīra vien seši punkti (35-41).

"VEF Rīga" sastāvā rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Rolands Freimanis. Mareks Mejeris sasniedza labāko efektivitāti (+17), savācot septiņus punktus, septiņas atlēkušās bumbas un trīs reizes bloķējot pretinieku metienus.

Viedokļi par spēli

"VEF Rīga" uzbrucējs Mareks Mejeris: "Pirmajā puslaikā nospēlējām labi, otrajā puslaikā trijās četrās minūtēs pazaudējām spēli. Beigās rezultāts bija trakāks, nekā tam vajadzēja būt."

"VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis: "Jāatvainojās uz spēli atnākušajiem līdzjutējiem un visiem, kas skatījās spēli. Otrajā puslaikā spēlējām bezzobaini. Visiem zināms, ka "Khimki" nav lejasgala komanda, šogad tā ir kļuvusi vēl spēcīgāka kā iepriekš, taču tas nav attaisnojums, jo nevar zaudēt šādā veidā - bez cīņas, attieksmes, disciplīnas un enerģijas.

Mums ir problēmas ar sastāvu un savainojumiem. Sezona sākusies ar negaidītiem pavērsieniem ar mirkli, kad Jānis Blūms devās prom no kluba. Tajā brīdī komanda jau bija nokomplektēta - mums nācās mainīt ideoloģiju. Šādas izmaiņas prasa zināmu laiku. Pieņemu, ka tādēļ sezonas sākums mums būs grūts un trauksmains laiks. Tāpēc ļoti svarīga ir spēlētāju attieksme un raksturs."

"Khimki" galvenais treneris Jorgoss Barcokas: "Esam apmierināti ar spēles iznākumu. Pirms spēles teicām komandai, ka VEF ir talantīga vienība, kurā ir daudzi labi metēji un tā labi cīnās par atlēkušajām bumbām uzbrukumā. Mēs paši uzbrukumā labi darbojāmies visas 40 minūtes, bet otrā galā pirmajā puslaikā bijām atļāvuši pretiniekiem savākt par desmit bumbām vairāk. Otrajā puslaikā uzlabojām attieksmi un novedām spēli līdz apmierinošam rezultātam. Esam priecīgi par uzvaru, bet jau tagad jāsāk fokusēties un gatavoties nākamajai spēlei Eirolīgā, kur mums sezonas pirmā spēle pret Valensiju."