LBL pusfināla pirmajā spēlē VEF uzvara

"VEF Rīga" ceturtdien, 30. aprīlī, Latvijas Basketbola līgas pusfināla sērijas pirmajā spēlē uzvarēja "Liepāja/Triobet" ar 73-68.

Lielāko spēles pamatlaika daļu ritēja ļoti līdzīga cīņa, abām komandām esot dažu punktu attālumā. Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāta starpība bija minimāla (16-17), puslaikā komandas šķīra trīs punkti (36-39), bet pirms ceturtās ceturtdaļas viena punkta pārsvars piederēja "VEF Rīga" vienībai (52-51).

Pie šāda spēles scenārija nebija pārsteidzoši, ka uzvarētāja noteikšanai bija vajadzīgs papildlaiks (pamatlaikā neizšķirts 60-60). Lai arī šās piecminūtes iesākumā neliels pārsvars bija liepājniekiem (60-64), "VEF Rīga" pārņēma iniciatīvu un guva uzvaru ar 73-68.

Rezultatīvākais "VEF Rīga" sastāvā ar 22 punktiem bija Džeralds Robinsons, 17 punkti un 17 atlēkušās bumbas Marekam Mejerim. Liepājas komandā 18 punkti Edgaram Žeļonim.

Sērijā līdz trim uzvarām vefieši izvirzījušies vadībā ar 1-0. Otrā pusfinālspēle svētdien, 3. maijā, Liepājā.

VEF Rīga - Liepāja/Triobet 73-68 (16-17, 20-22, 16-12, 8-9, 13-8)
VEF Rīga: Robinsons 22, Mejeris 17 + 17ab, Timma 10 + 7ab, J.Bērziņš 7, A.Bērziņš 6, Zaķis 6, Loverijs 2, Strēlnieks 2, Heriss 1, Jakovičs.

Spēles statistika (ārējā saite: basket.lv)