LBL pusfinālu vefieši sāk ar uzvaru

RĪGA, Apr 25, BNS - "VEF Rīga" ceturtdien Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmajā pusfināla spēlē pretinieku laukumā ar 108:89 uzvarēja "Barons kvartālu".

Rezultatīvākais Vefiņa sastāvā ar 23 punktiem bija Dairis Bertāns, bet Kaspars Bērziņš pievienoja 22 punktus un 17 atlēkušās bumbas. "Barons kvartāls" sastāvā 20 punktus guva lietuviešu aizsargs Deivids Duļķis.

Spēles pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, pēc kuras viena punkta pārsvars (27:26) bija "Barons kvartālam". Otrajā ceturtdaļā sāka izpausties pēdējo divu gadu valsts čempionu pārsvars, un atpūtā ejot "VEF Rīga" jau bija iekrājusi deviņu punktu pārsvaru (51:42). Arī pēc puslaika pārtraukuma spēles gaita īpaši nemainījās, un dominējot uzbrukuma basketbolam, Ramūna Butauta trenētā komanda guva drošu uzvaru - 108:89.

Līdz ar ceturtdien gūto uzvaru LBL pusfinālā sērijā "VEF Rīga" basketbolisti izvirzījušies vadībā ar 1:0. Iekļūt finālā vefiešiem ir iespēja jau piektdien, kad notiks otrā pusfināla spēle. Spēle tiks aizvadīta Smiltenē, tās sākums plkst. 18:30. Tiešraidē spēle būs skatāma www.sportacentrs.com.