Nepilnā sastāvā palikusī "VEF Rīga" otrajā pagarinājumā zaudē "Kalev/Cramo" basketbolistiem BBL spēlē

RĪGA, FEB 25, BNS - "VEF Rīga" piektdien Tallinā nepilnā sastāvā noslēdza Baltijas basketbola līgas (BBL) spēli, kurā ar 105:109 otrajā pagarinājumā zaudēja vietējam "Kalev/Cramo".

Otrā pagarinājuma pēdējā minūtē piekto personisko piezīmi saņēma Sandis Valters un "VEF Rīga" palika četratā, jo komandā vairs nebija ko laist laukumā viņa vietā. Izņemot četrus laukumā palikušos spēlētājus - Taileru Keinu, Dairi Bertānu, Kristapu Medisu un Mārtiņu Laksu, visiem pārējiem "VEF Rīgas" basketbolistiem arī jau bija iekrāta piezīmju norma.

Artjoms Parahovskis un Trevons Hjūzs "VEF Rīgai" bija spēlē rezultatīvākie, gūstot pa 17 punktiem.

Pamatlaika pēdējās minūtēs vairākkārt vadībā bija abas komandas, līdz rezultāts ceturtās ceturtdaļas izskaņā palika 86:86. Arī pirmais pagarinājums spēku samēru neizmainīja - 95:95. Visbeidzot otrajā papildlaikā "Kalev/Cramo" varēja izmantot sastāva pārsvaru un noslēgt cīņu savā labā.

Jau ziņots, ka dienas pirmajā spēlē BK "Ventspils" savā laukumā ar 95:77 uzvarēja "Liepājas lauvas".

BK "Ventspils" ar 16 uzvarām 20 spēlēs ir BBL līderi, turpretim "VEF Rīga" atpaliek par vienas uzvaras tiesu.

BBL spēles:

*"Kalev/Cramo" - "VEF Rīga" 109:105 (otrajā pagarinājumā) (19:25, 26:27, 18:21, 23:13, 9:9, 10:14)

"Kalev/Cramo": Kērless 24 +8AB, Soks 23, Danigans 19 +11AB, Dorbeks 18, Tamms 7, Šķēle 7 +7AB, Arbets 5, Tome 5, Rīss 1

"VEF Rīga": Parahovskis 17, Hjūzs 17, S.Valters 15, Bērziņš 14 +11AB, Bakičs 12, Ņeļubovs 11, Bertāns 10 +10RP, Mediss 4, Jahovičs 3 +11AB, Laksa 2

*BK "Ventspils" - "Liepājas lauvas" 95:77 (26:18, 23:13, 23:20, 23:26)

BK "Ventspils": Efedžuku 30, Blaus 17, J.Strēlnieks 13, Bērziņš 13, Gulbis 7 +7AB, Vairogs 7, A.Strēlnieks 3, Čoders 2, Andersons 2, Pinete 1
"Liepājas lauvas": Kaldvels 18, Aleksejevs 14, Mejeris 12 +8AB, Kravčenko 11, Mičels 9, Lejasmeiers 8, Ate 5