Pret "Unics" šoreiz bez variantiem

"VEF Rīga" svētdien, 24. martā VTB Vienotās līgas mājas spēlē ar 52-82 zaudēja Kazaņas "Unics".

VEF sastāvā ar 15 punktiem atzīmējās Stīvs Zeks, desmit punkti Artim Atem.

"VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis: "Šī bija slikta spēle, jo īpaši uzbrukumā. Ceturtajā ceturtdaļā neraksturīgi mums vienkārši padevāmies. Par to arī man lielākie pārmetumi - ne par rezultāta starpību, bet par veidu, kādā zaudējām. Pret basketbolu nevar tā attiekties, tas nav pieņemami un nevaram pieļaut, kas tas atkārtojas. Jā, lai arī šī bija ceturtā spēle septiņu dienu laikā, tas nav attaisnojums tām situācijām šajā spēlē, kurās vienkārši atdevām pretiniekiem bumbu. "Unics" ir spēcīga komanda, kas tikko kā izkrita no Eiropas kausa, tāpēc droši vien viņiem bija arī papildus spiediens no luba vadības, tāpēc, iespējams, viņi bija motivēti ilgāk, nekā mēs."

Kazaņas "Unics" galvenais treneris Dimitris Priftis: "Šī mums bija svarīga spēle pēc aizvadītajām spēlēm ULEB Eiropas kausā. Pēc tādām spēlēm (kā Eiropas kausā), kur nespējām sasniegt cerēto rezutātu, nav viegli kontrolēt emocijas. Šodien Rīgas komandu pārvērtējām labā nozīmē. Ļoti respektējam VEF, iepriekšējos divos mēnešos tā demonstrējusi labu sniegumu un ar nopietnu noskaņošanos devāmies spēlē. Iznācām gatavi un agresīvi, kārtīgi darbojāmies aizsardzībā - otrajā puslaikā daudz labāk, nekā pirmajā. Tagad dodamies tālāk - mums jāsaglabā fokuss un nopietnā pieeja līdz pat sezonas beigām."