Uzveicam arī "Enisey"

"VEF Rīga" svētdien, 8. janvārī, VTB Vienotās līgas mājas spēlē uzvarēja Krasnojarskas "Enisey" (84-81).

Tā bija "VEF Rīga" sestā uzvara 11 spēlēs šosezon VTB Vienotajā līgā.

Viedokļi par spēli

"VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis: "Pirmajā puslaikā zaudējām desmit atlēkušās bumbas pie sava groza, izvēlējāmies sliktus metienus uzbrukumā. Trešajā ceturtdālā šajos aspektos kļuvām mazliet labāki, bet ceturtā ceturtdaļa bija aizsardzības zīmē, kas atkal deva mums enerģiju uzbrukumā. Patīkami, ka tad, kad nevedās spēle mūsu nosacītajiem līderiem, ieguldījumu deva tie spēlētāji, kas parasti ir aiz viņu mugurām. Mūsu komanda strādā intensīvi un ar atdevi, visiem ir motivācija - tas ir patīkami. Apsveicu abas komandas ar labu spēli, novēlu veiksmi "Enisey" nākamajās spēlēs!"

"VEF Rīga" spēlētājs Kriss Ričards: "Izdarījām labu darbu, turoties pie trenera izstrādātā spēles plāna. Ceturtajā ceturtdaļā darbojāmies ar lielu enerģiju, kas arī deva izšķirošo pārsvaru."

Krasnojarskas "Enisey" galvenais treneris Oļegs Okulovs: "Apsveicu VEF ar uzvaru. Pieļāvām kļūdas un nebijām pietiekami koncentrējušies, tāpēc zaudējām spēli."

VEF Rīga - Enisey 84-81

VEF Rīga: Blūms 15, Meiers 14, Šķēle 13, Ričards 11, Gromovs 10, Labuckas 9, Mejeris 7, Gadijs 5, Helmanis.