VEF gūst virsroku Latvijas un Igaunijas čempionu cīņā

"VEF Rīga" ceturtdien, 8. martā, savā laukumā VTB Vienotajā līgā ar 87-83 pārspēja Tallinas "Kalev/Cramo".

Kens Brauns bija ražīgākais VEF komandā ar 23 punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Atis Ate aizvadīja savu līdz šim rezultatīvāko spēli VTB Vienotajā līgā, iemetot 16 punktus (trīspunktniekos: 4/6), bet pa 12 punktiem pievienoja Kaspars Bērziņš un Alekss Peress.

"VEF Rīga" komandai VTB Vienotajā līgā tā bija piektā uzvara aizvadītajās 16 spēlēs, ierindojot to pašreiz 9. vietā kopvērtējumā.

Nākamā spēle notiks jau 12. martā savā laukumā Arēnā Rīga pret Maskavas CSKA.

Viedokļi par spēli

Tallinas "Kalev/Cramo" galvenais treneris Donalds Kairis: "Apsveicu VEF ar uzvaru - viņiem ir laba komanda. Šovakar pretiniekiem bija sabalansēts uzbrukums, kā arī labs sniegums no spēlētājiem. Mūsu komandai bija problēmas aizsardzībā. Kopā ar vājo metienu precizitāti un daudzajām kļūdām - ar to nav pietiekami, lai gūtu uzvaru VTB Vienotajā līgā. Varu gan teikt, ka mūsu komanda cīnījās, par ko liecina uzbrukumā izcīnītās bumbas. Tāpat vairāki mani spēlētāji neparādīja to sniegumu, kuru vēlējāmies. Vajadzēja parādīt balansētāku sniegumu."

"VEF Rīga" spēlētājs Artis Ate: "Spēle bija aizraujoša, domāju, ka skatītājiem patika. Pirmajā puslaikā ļāvām pretiniekiem savākt daudzas atlēkušās bumbas uzbrukumā. Panākuma atslēga, kāpēc vinnējām, bija tajā, ka vēlējāmies vairāk uzvarēt un bijām vairāk koncentrējušies. Spējām aizstāvēt mājas laukumu, cīnījāmies līdz beigām un tikām pie svarīgas uzvaras."

"VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis: "Pirmkārt, pretī nāca spēcīga Tallinas komanda, kas ir ar labiem spēlētājiem un balansu starp pieredzi un jaunajiem spēlētājiem. Viņi spēlē labu basketbolu. Mēs neizpildījām laukumā dažas lietas, kas bija svarīgas gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Vienā no tām bija cīņa par atlēkušajām bumbām. No otras puses komandai bija savainojumi un traumas, kas neliedza parādīt solīdu cīņassparu un spēlēt līdz galam. Domāju, ka bijām pelnījuši uzvarēt."

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem