''VEF Rīga'' Eiropas Izaicinājuma kausā startē ar zaudējumu Turcijā

RĪGA, NOV 24, BNS - ''VEF Rīga'' otrdien Eiropas Izaicinājuma kausa pamatturnīra F grupas spēlē Turcijas ziemeļrietumu pilsētā Bandirmā ar 79:103 zaudēja BC ''Banvit''.

Pirmajā ceturtdaļā vadību ieguva mājinieki, taču rezultāta starpība īpaši nepieauga, bet otrajā ceturtdaļā ''VEF Rīga'' uz brīdi pat bija vadībā (30:29), taču ''Banvit'' atguva vadību un rezultāta starpību kāpināja līdz 24 punktiem spēles izskaņā.

Rezultatīvākie ''VEF Rīga'' komandā bija Ingus Bankevics un Alekss Renfro, kuri guva pa 19 punktiem.

Dalību Izaicinājuma kausa spēlēs "VEF Rīgas" galvenais treneris Valdis Valters plāno izmantot, lai iespēlētu un stabilizētu sastāvu, ļaujot spēlēt ne tikai spēcīgākajiem komandas basketbolistiem. "VEF Rīga" pretendēja iekļūt pakāpi augstākajā Eiropas kausa izcīņā, kurā tagad spēlē BK ''Ventspils'', taču kvalifikācijā zaudēja Grieķijas "Panellinios".

Nākamajā spēlē turnīrā rīdzinieki 1. decembrī savā laukumā spēlēs ar Beļģijas klubu "Generali Okapi Aalstar". Vēl grupā ir Belgradas FMP.