''VEF Rīga'' pagarinājumā uzvar BK ''Ventspils'' LBL trešajā finālspēlē un atkaro vadību sērijā

RĪGA, MAI 15, BNS - ''VEF Rīga'' svētdien viesos ar 90:85 pagarinājumā uzvarēja BK ''Ventspils'' LBL trešajā finālspēlē un atkaroja vadību sērijā līdz četrām uzvarām 2:1.

Šī bija pirmā abu komandu tikšanās kopš skandāla ar strīdus bumbu piešķiršanu otrās spēles izskaņā par ko ''VEF Rīga'' iesniedza protestu, kas netika apmierināts un vēlāk arī apelāciju, taču otrās spēles iznākums, kad Rīgā uzvarēja BK ''Ventspils'', tika atstāts spēkā.

Svētdienas spēlē traumas dēļ nespēlēja ''VEF Rīga'' līderis Kristaps Janičenoks, tikai deviņas minūtes nospēlēja centrs Artjoms Parahovskis.

Ventspilniekiem izdevās labs spēles sākums ar izrāvienu 13:0, kas deva 13:4, bet otrās ceturtdaļas vidū pat 17 punktu pārsvars. Tomēr rīdziniekiem izdevās atspēlēties, kad komanda atguvās otrajā puslaikā, bija vadībā, bet to nespēja noturēt. Pamatlaiks beidzās 75:75. Pagarinājumā mājiniekiem daudzi metieni bija neprecīzi, ko izmantoja viesi.

Rezultatīvākais spēlē bija BK ''Ventspils'' kapteinis Akselis Vairogs, kurš guva 22 punktus. ''VEF Rīgai'' Bojans Bakičs guva 20 punktus.

Sērijas ceturtā spēle trešdien notiks ''Arēnā Rīga''.