"VEF Rīga" piedzīvo zaudējumu Jēkabpilī

"VEF Rīga" otrdien, 23. decembrī, Latvijas Basketbola līgas spēlē izbraukumā zaudēja "Jēkabpilij" (86-89).

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki, iegūstot astoņu punktu pārsvaru pēc pirmās ceturtdaļas (12-20). Otrās ceturtdaļas noslēgumā starpība nedaudz bija palielinājusies (30-39), bet trešajā ceturtdaļā "VEF Rīga" pietuvojās un abas komandas šķīra minimāls punktu skaits (58-59).

Izšķirošās ceturtdaļas sākumā "VEF Rīga" veica izrāvienu, iegūstot septiņu punktu pārsvaru (70-63), taču galotnē veiksmīgāki izrādījās "Jēkabpils" basketbolisti, tiekot pie uzvaras (86-89).

"VEF Rīga" sastāvā pa 19 punktiem katrs guva Džeralds Robinsons un Jānis Timma. Ronalds Zaķis pievienoja desmit punktus.

"Jēkabpils" vienības labā ar 29 punktiem izcēlās Rihards Kuksiks, ar 24 - Rinalds Sirsniņš.

Otrdien noslēdzās triju "VEF Rīga" spēļu sērija, kuras laikā par katru iemesto punktu viens eiro tiek ziedots "Dod Pieci" labdarība maratonam. Kopumā šajā trīs spēļu ciklā "VEF Rīga" iemeta 232 punktus.

Latvijas Basketbola līgā "VEF Rīga" komandai tas bija pirmais zaudējums trijās spēlēs (66,7% uzvaras). "Jēkabpils" izcīnīja devīto uzvaru 15 spēlēs (60%).

Jēkabpils - VEF Rīga 89-86 (20-12; 19-18; 20-28; 30-28)

VEF Rīga: Timma 19, Robinsons 19, Zaķis 10, A.Bērziņš 8, Strēlnieks 7, Jakovičs 6, Fals 6, Mejeris 6, Loverijs 3, Šķēle 2, J.Bērziņš, Pasečņiks.

Spēles statistika (ārējā saite: basket.lv)

Ainārs Bajinskis pirms 5 gadiem

Patīkami bija redzēt LV nesimpātiskākās komandas zaudi Latvijas čempionātā. Ceru, būs vēl. Ja domājiet tad aizvāciet mazo lēkātāju no treneru vietas. Spēlētāju žēl, jo viņi būs vajadzīgi valsts izlasē , vismaz kā treniņpartneri. Pamatsastāvā ar savu sezonā iegūto zaudētāju pārliecību netiks.
Uzdāviniet ko labu klubam Ziemassvētkos- tieciet vaļā no Mazura. Priecīgus svētkus bez Mazura klubā!