"VEF Rīga" spraigā cīņā pagarinājumā zaudē "Lietuvos rytas" basketbolistiem BBL spēlē

RĪGA, NOV 14, BNS - "VEF Rīga" sestdien "Arēnā Rīga" spraigā cīņā pagarinājumā ar 89:93 zaudēja Viļņas "Lietuvos rytas" Baltijas basketbola līgas (BBL) spēlē.

Laukuma saimniekiem lietuvietis Martins Mažeika guva 22 punktus, bet Alekss Renfro spēlē pret pašreizējiem BBL čempioniem savāca 20 punktu, liecina rīkotāju informācija. Viļņas komandā Donats Zavacks guva 22 punktus.

Trešās ceturtdaļas vidū "VEF Rīgas" pārsvars sasniedza 10 punktu (53:43), tomēr pēdējās ceturtdaļas sākumā ar vienu punktu vadībā bija jau "Lietuvos rytas" spēlētāji (64:63). Pamatlaika beigās atspēlēties nācās mājiniekiem, kas neizšķirtu 76:76 panāca pēc Mažeikas diviem precīziem soda metieniem sešas sekundes pirms svilpes.

Pagarinājumā nedaudz pārliecinošāk darbojās "Lietuvos rytas", tiekot pie ceturtās uzvaras četrās spēlēs. "VEF Rīgai" turnīrā ir viena uzvara un četri zaudējumi.

Jau ziņots, ka "Liepājas lauvas" sestdien Lietuvā ar 69:70 piekāpās Kedaiņu "Nevežis", bet "Kalev/Cramo" ar 85:79 Tallinā pārspēja "Šauliai" basketbolistus. Raitis Grafs Šauļu komandā bija trešais rezultatīvākais ar 16 punktu guvumu un 11 izcīnītām atlēkušajām bumbām.