"VEF Rīga" uzvar Ventspilī un nonāk uzvaras attālumā no LBL zelta

Sestdien, 25. maijā,  Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtajā finālspēlē "VEF Rīga" guva uzvaru izbraukumā, uzveicot BK "Ventspils" ar rezultātu 78:69. Finālsērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3:1 vefiešu labā.

Sestdienas spēles iesākumā labāk veicās mājiniekiem, kam pēc pirmajām desmit spēlētajām  minūtēm bija desmit punktu pārsvars (21:10). Līdz puslaika pārtraukumam "VEF Rīga" samazināja "Ventspils" pārsvaru līdz septiņiem punktiem (38:31), bet vadību vefieši pārņēma pēc trešās ceturtdaļas (55:51). Ceturtajā ceturtdaļā Vefiņš nosargāja pārsvaru, noslēdzot spēli ar uzvaru - 78:69.

Rezultatīvākie "VEF Rīga" sastāvā bija amerikāņi Īdžejs Roulends un Vils Danielss, kuriem abiem pa 18 punktiem. Savukārt pa 13 punktiem pievienoja VEF latviešu basketbolisti Kristaps Janičenoks un Dairis Bertāns. Ventspilnieku vienības labā 15 punktus guva Folarins Kempbels, bet Jānis Timma - 11 punktus.

LBL fināla piektā spēle notiks pirmdien Arēnā Rīga (spēles sākums plkst. 19:30), kurā mūsu klubam būs iespēja trešo gadu pēc kārtas kļūt par Latvijas čempioniem basketbolā. Biļetes uz spēli iegādājamas "Biļešu Servisa" kasēs, kā arī internetā.