"VEF Rīga" zaudējums Ņižņijnovgorodā

"VEF Rīga" pirmdien, 30. martā, VTB Vienotās līgas izbraukuma spēlē zaudēja "Nizhny Novgorod" ar 72-102.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki "Nizhny Novgorod", iegūstot 11 punktu pārsvaru pēc pirmās ceturtdaļas (17-28). Arī nākamajās desmit minūtēs pārāki laukumā bija Ainara Bagatska trenētie vīri, dodoties puslaikā ar vēl lielāku vadību (32-55).

Otrajā puslaikā "VEF Rīga" komandai neizdevās atspēlēties (46-79 pēc trešās ceturtdaļas) un beigās zaudējums ar 72-102.

Ar 16 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm "VEF Rīga" rindās atzīmējās Roberts Loverijs. 13 punktus pievienoja Jānis Bērziņš, bet deviņus punktus iemeta Mareks Mejeris.

"Nizhny Novgorod" sastāvā 21 punkts Teiloram Ročestijam, 20 - bijušajam vefietim Artjomam Parahovskim.

Viena no pozitīvajām ziņām bija tāda, ka teju pēc pusotra mēneša pārtraukuma "VEF Rīga" sastāvā laukumā atgriezās Džeralds Robinsons. Tiesa, nespēlēja Jānis Timma un Anžejs Pasečņiks, kuriem abiem ir nelieli savainojumi.

Pēc pirmdienas spēles "VEF Rīga" ar desmit uzvarām 24 spēlēs saglabā 9. vietu VTB Vienotās līgas kopvērtējumā, bet "Nizhny Novgorod" ar 18 uzvarām 25 spēlēs atrodas 3. vietā.

Aprīlī tiks aizvadītās noslēdzošās regulārās sezonas spēles, kurās noskaidrosies, vai vefiešiem izdosies iekļūt labāko astoņniekā un piedalīties VTB Vienotās līgas izslēgšanas spēlēs. Tuvākā no spēlēm sestdien, 4. aprīlī, kad Arēnā Rīgā viesosies Igaunijas klubs Tallinas "Kalev/Cramo".

Nizhny Novgorod - VEF Rīga 102-72  (28-17; 27-15; 24-14; 23-26)

VEF Rīga:  Lowery 16, J. Bērziņš 13, Mejeris 9, Fall 8, Robinson 8, Harris 7, Jakovičs 6, Strēlnieks 3, Zaķis 2, A. Bērziņš

Spēles statistika (ārējā saite: vtb-league.com)