VEF uzvar Jūrmalā un pusfinālā panāk 2:0

Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrajā pusfināla spēlē "VEF Rīga" svētdien, 27. aprīlī, izbraukumā uzvarēja "Jūrmala/Fēnikss" (86:84). Sērijā līdz trim uzvarām vefieši ir vadībā ar 2:0.

Atšķirībā no pusfināla sērijas pirmās spēles, kurā "VEF Rīga" uzvarēja ar 85:68, sērijas otrā spēle Jūrmalas laukumā izvērtās daudz spraigāka. Spēles pirmajā ceturtdaļā VEF uz brīdi bija 13 punktu pārsvars (21:8), taču jūrmalnieki spēja atspēlēties. Pirms ceturtās ceturtdaļas rezultāts bija neizšķirts (64:64), bet izšķirošajos brīžos pārāki bija vefieši, gūstot uzvaru (86:84).

Rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Kristaps Janičenoks, bet ražīgākais vīrs laukumā bija Entuāns Robinsons, kuram 18 punkti, 11 atlēkušās bumbas, piecas rezultatīvas piespēles un efektivitātes koeficients +29. Tāpat Entuāns izcēlās ar vairākām efektīgām epizodēm un svarīgiem punktu guvumiem mača galotnē.

Mājinieku komandas sastāvā pēc spēles izlaišanas bija atgriezies Aigars Šķēle, kurš demonstrēja rezultatīvu sniegumu, iemetot 23 punktus.

Sērijā līdz trim uzvarām "VEF Rīga" ir vadībā ar 2:0. Trešā spēle notiks otrdien, 29. aprīlī, Talsos. Uzvaras gadījumā "VEF Rīga" iekļūs LBL finālā.