Tuvākās BK "VEF RĪGA" spēles:
  • Sat 2/4/2012: VEF Rīga - Astana (VTB Vienotā līga)
  • Tue 2/7/2012: BCM Gravelines - VEF Rīga (Eiropas kauss, izbraukums)
  • Sat 2/11/2012: VEF Rīga - Krasnie Krilja (VTB Vienotā līga)


1

“VEF” zaudējums Kauņā

10/10/2009 BBL & Ziņas

valters_zalg

10.oktobrī Baltijas Basktbola līgas Elites grupas izbraukuma spēlē Kauņā basketbola klubs “VEF Rīga” ar rezultātu 98:86 zaudēja Lietuvas klubam Kauņas “Žalgiris”.

Diemžēl jau spēles pirmajā ceturtdaļā “Žalgiris” iekrāja 11 punktu pārsvaru, kuru turpmākās spēles laikā “VEF” tā arī nespēja atspēlēt. Lielu lomu zaudējumā nospēlēja “Žalgiris” pārsvars zem groziem, izcīnot gandrīz divreiz vairāk atlecošās bumbas (40:21).

Kluba galvenais treneris Valdis Valters: “Galvenais iemesls zaudējumam ir zaudētā cīņa zem groziem, kā arī garie spēlētāji nespēja apspēlēt pretinieku viens pret vienu zem groza. Kad pretinieki sasniedza 10 punktu pārsvaru, sākām pārkārtot saspēli, kas arī nesa rezultātu. Principā, otrajā puslaikā spēli salauzām un sākām spēlēt līdzīgi. Pretinieki izlika mazo sastāvu un mēs sākām diktēt spēli laukumā, jo kārtējo reizi mūsu ārējā līnija nospēlēja ļoti labi un tas palīdzēja noturēt līdzsvaru spēlē. Iemetām arī savus 86 punktus, kas ir augsts rādītājs.”

Rezultāts pa ceturtdaļām: (13:24) (22:23) (25:31) (26:20)

VEF Rīga: Mažeika 21 (4AB, 4RP), Aleksejevs 20 (4AB), Bankevics 15, Renfroe 15 (4 RP), Labuckas 7, Nelyubov 3, Jahovičs 3, Šeļakovs 2.

Žalgiris: Brown 18, Klimavicius 18, Begic 17

Spēles protokols

Nākamo spēli “VEF” aizvadīs VTB Vienotās līgas ietvaros 14.oktobrī Arēnā Rīga pret Kazaņas “Uniks” vienību.


video: sportacentrs.com

admin. pilnīgi vai daļēji pārpublicējot vai publiskojot šo informāciju plašsaziņas līdzekļos vai jebkādos elektroniskos izdevumos, atsauce uz basketbola klubu "VEF Rīga" ir obligāta Iepriekš: « “VEF” izbraukumā pret “Žalgiri”

1 komentārs → “ “VEF” zaudējums Kauņā ”


  1. Andi

    2

    Надо ВЭФу что-то с защитой думать..!


Izsaki viedokli