Sponsori

Svētavots

Svētavots is the official water provider for VEF Rīga.

LETA

Latvian information agency

ProBasketball

Basketball store

Auto 26

Car rental and leasing

Rīgas Pulēšanas Centrs

“Rīgas Pulēšanas Centrs” ir vadošais Latvijas uzņēmums auto tīrīšanas, pulēšanas un pārklājumu jomā.
Mēs savā darbībā apvienojam, profesionalitāti, nepārtrauktu izaugsmi, lojalitāti un pozitīvu attieksmi pret saviem klientiem, un viņu auto!
Auto virsbūves un lukturu pulēšana; virsbūves, stiklu, disku, lukturu un salona aizsardzības pārklājumi. Salonu ķīmiskā tīrīšana.

SIA "Centrālā laboratorija"

Centrālā laboratorija» Latvijā darbojas kopš 1994. gada, un pašlaik ir viena no modernākajām un tehnoloģiski labāk nodrošinātajām laboratorijām Baltijā. Uzņēmuma 65 filiāles visā Latvijā. "Centrālajā laboratorijā" var veikt pilnu analīžu klāstu, ieskaitot molekulāri bioloģiskās RNS/DNS analīzes.


Reklāma

Balta

Insurance company. It is part of PZU group which is one the top insurers in Central and Eastern Europe.

Rietumu Bank

Rietumu Bank is one of the largest banks in the Baltics States, specialized in corporate banking and affluent individuals.

Rīgas brīvostas pārvalde

The Freeport of Riga is a significant part of global and regional cargo supply chains and passenger traffic network in the Baltic Sea region.

SIA “BINDERS”

The road construction company SIA Binders is a national capital company established in 1993, which implements various infrastructure construction and reconstruction projects.

Zala Josta

“Zaļā josta” rūpējas par tīru un sakoptu Latvijas vidi, nodrošinot izlietotā iepakojuma, videi kaitīgu preču un elektroiekārtu atkritumu apsaimniekošanu, kā arī klientu un sabiedrības izpratni un līdzdalību vides ilgtspējības veicināšanā. Uzņēmums gādā, lai otrreizējās izejvielas tiktu savāktas un atgrieztas atkārtotā apritē, nekaitējot videi un taupot vērtīgus resursus.

AJ POWER

AJ POWER ir lielākā Latvijas privātā enerģētikas uzņēmumu grupa, kas apvieno plašāko un mūsdienīgāko enerģētikas pakalpojumu portfeli ar pieredzes bagātākajiem jaunās paaudzes enerģētiķiem.”

VIZULO

VIZULO ir Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar LED gaismekļu izstrādi, ražošanu un tirdzniecību Latvijas un Pasaules tirgos.

Joint-Stock Company “Siltumelektroprojekts” (SEP)

One of the largest engineering company in the Baltic countries with more than 60 years’ designing experience.

Latvijas Nafta

Uzņēmums SIA „East West Transit” nodarbojas ar naftas produktu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Kā arī ar auto preču un pārtikas mazumtirdzniecību savā degvielas uzpildes staciju tīklā. Latvijā ir 44 Latvijas Naftas zīmola degvielas uzpildes stacijas.

Industry Service Partner

Industry Service Partner ir vadošais industriālā un ēku servisa pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas nodrošina efektīvu klientu aktīvu pārvaldību dažādu nozaru uzņēmumiem visā aktīvu dzīves cikla laikā.

Mūkusalas Biznesa Centrs

Mūkusalas biznesa centrs ir viens no lielākajiem biroja telpu nomas centriem Rīgā - mūsdienīga un moderna vide, plašas un mājīgas telpas.

Balticovo

“Balticovo” has been operating since 1972 and is currently the largest producer of eggs and egg products in Northern Europe.

“Koger Vide”

SIA “Koger Vide” ir būvuzņēmums, kas nodarbojas ar specializētajiem būvdarbiem – dažādu tipu
rievsienu izbūvi gan civilajā būvniecībā, gan hidrobūvēs, kā arī ar ēku demontāžu, meliorāciju un visu veidu zemes darbiem.

RR Nord

RR Nord ir viens no Latvijā vadošajiem uzņēmumiem hidrotehnisko būvju un meliorācijas sistēmu būvniecībā un rekonstrukcijā.

“RR Nord” , jau 18 gadus sniedz pakalpojumus četrās jomās – meliorācijā, hidrotehniskajā būvniecībā, vispārējā būvniecībā un būvniecības tehnikas un instrumentu nomā. Uzņēmuma pakalpojumu klāstā ir gan melioratīvā būvniecība un projektēšana, gan mežu meliorācija un meliorācijas sistēmu uzraudzību. Uzņēmums piedāvā pilnu hidrotehnikas būvniecības pilnu pakalpojumu klāstu dažādas sarežģītības projektu realizācijā. Atsaucoties klientu pieprasījumam, “RR Nord” nodrošina pilnu būvniecības pakalpojumu klāstu, kā arī turpina piedāvāt būvniecības tehnikas nomu.