Spēles atskats

“VEF Rīga” sastāvā arī nākamajā sezonā spēlēs kapteinis Artis Ate

Ar lielāko prieku informējam, ka esam noslēguši līgumu uz nākamo sezonu ar “VEF Rīga” kapteini Arti Ati (193 cm, 88 kg). Tā Artim būs jau piektā sezona mūsu komandas rindās.

“VEF Rīga” kapteinis Artis Ate: “Kopā ar VEF esmu aizvadījis 4 sezonas un man tas ir bijis liels gods un prieks! Esam kopā izcīnijuši visus vietējā čempionāta kausus, par ko ir liels gandarījums. Paldies komadas vadībai un treneriem par uzticību. Darīšu visu, kas manos spēkos, lai komanda sasniegtu visus izvirzītos mērķus. Nākamajā sezonā strādāsim vēl vairāk, lai pieteiktu sevi skaļāk arī Eiropas laukumos.”

Šajā sezonā Latvijas-Igaunijas basketbola līgā Ate izcēlies ar vidēji 8,8 gūtiem punktiem, 4,4 atlēkušajām bumbām un 1,6 rezultatīvām piespēlēm. Basketbola Čempionu līgā 32 gadus vecajam aizsargam 6,4 punkti, 4 atlēkušās bumbas un 2,4 piespēles. 

“VEF Rīga” prezidents Gatis Jahovičs: “Esam gandarīti, ka arī nākamajā sezonā Kaģiks spēlēs mūsu komandā. Ate kā kapteinis ir teicams piemērs gan jaunajiem spēlētājiem, gan arī viesspēlētājiem, kas pievienojas komandai starpsezonā. Ticam, ka mums kopā vēl priekšā ir daudz lielu uzvaru.“

Mūsu komandas kapteinis ir arī Latvijas basketbola izlases pamatvērtība. Kopš 2018. gada Latvijas izlases rindās Artis Ate nospēlējis 29 spēles, kopumā gūstot 103 punktus.