Spēles atskats

“VEF Rīga” sastāvā spēlēs Reišons Hamondss

Hamondss trīs sezonas spēlēja labi zināmajā NCAA komandā “Georgia”, pēdējā no tām bija viens no komandas līderiem kopā ar NBA drafta pirmo izvēli Entoniju Edvardsu. 2019./2020. gada sezonā Hamondsam vidēji spēlē 12,9 gūti punkti, 7,4 atlēkušās bumbas un 1,5 rezultatīvas piespēles.

Savu pirmo gadu profesionāļa karjerā Hamondss aizvadīja G līgas komandā “Fort Wayne Mad Ants”, kurā caurmērā spēlētās 11,4 minūtēs guva 6,1 punktu un izcīnīja 4,8 atlēkušās bumbas.

Līdz ar Hamondsa pievienošanos informējam, ka komandā gaidāmajā sezonā tomēr nespēlēs Kvinsijs Fords, ar kuru neizdevās rast kopsaucēju, lai spēlētājs ievērotu visus līgumā norādītos punktus.

“VEF Rīga” prezidents Gatis Jahovičs: “Līdz ar Hamondsa piesaisti komandas komplektāciju starpsezonā esam noslēguši, pieejamie spēlētāji nu jau vairākas dienas gatavojas visiem turnīriem, septembrī paredzētas vairākas pārbaudes spēles un turnīrs Lietuvā. Komentējot Forda situāciju, spēlētājs izlēma, ka nevēlas vakcinēties, bet tas pie šībrīža noteikumiem Latvijā padara neiespējamu trenēšanos kopā ar komandu, ievērojami apgrūtina ceļošanu un pat dalība spēlēs ir zem jautājuma zīmes, līdz ar to abpusēji vienojāmies par sadarbības neturpināšanu, tai pat īsti neuzsākoties. Lai būtu atbildīgi vispirms paši pret sevi un sabiedrību, kā arī aizvadītu sezonu iespējami veseli un bez nevajadzīgām pauzēm, visi komandas spēlētāji un personāls VEF Rīga komandā, līdzīgi kā citās profesionālās komandās ir vakcinējušies.”