Ceturtajā finālspēlē zaudējums

Trešdien, 14. maijā, ceturtajā Latvijas Basketbola līgas finālspēlē "VEF Rīga" savā laukumā ar 75:89 zaudēja "Ventspilij". Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 1:3.

"VEF Rīga" sastāvā rezultatīvākais trešdienas vakarā ar 23 punktiem bija Kristaps Janičenoks, Dī Brauns iemeta 22 punktus.

Jāpiebilst, ka spēles puslaika pārtraukumā notika Jevgenija Kisiela vārdā nosauktās stipendijas piešķiršana tās ieguvējiem Guntim Keiselam un Artūram Štālbergam.

Pēc spēles VEF centrs Anžejs Pasečņiks atzina, ka "Ventspils" spēlēja labi, izmantojot savas  iespējas un savācot atlēkušās bumbas. Tāpat Anzējs piebilda: "Nekas vēl nav galā - bez cīņas neko neatdosim."

"Apsveicu pretiniekus ar uzvaru, viņi šodien bija labāki par mums," pēc spēles sacīja "VEF Rīga" galvenais treneris Ramūns Butauts, turpinot: "Nepietikami labi nosedzām ventspilnieku metējus un nepietiekami sekmīgi cīnījāmies par atlēkušajām bumbām - tāds kokteilis liedza uzvarēt. Tiesa, sērija vēl nav galā. Kamēr ir kaut viena procenta liela iespēja, jāturpina cīnīties. Šobrīd mūsu galvenais uzdevums ir panākt, lai finālsērija atgrieztos Rīgā."

LBL finālsēriijas piektā spēle piektdien, 16. maijā, Ventspilī.

VEF Rīga – Ventspils 75:89 (18:24, 21:24, 20:19, 16:22)
VEF Rīga: Janičenoks 23, Brown 22, Robinson 10, Kuksiks 6, Pasečņiks 6, Jakovičs 4, Iļjins 4, Jahovičs, Strēlnieks, Pļavnieks.
Ventspils: Grant 16, Zaķis 15, Vairogs 12, Timma 11, Williams 11, Butjankovs 10, Kemp 6, Laksa 3, Valters 2, Zeidaks, Lejasmeiers.