Kavaliauskas un Lietuva iekļūst Olimpisko spēļu 1/4 finālā

Pirmdien, 6. augustā, Lietuvas basketbola valstsvienība ar uzvaru noslēdza Olimpisko spēļu A apakšgrupa turnīru, pieveicot Tunisiju – 76:63. Tādējādi lietuvieši iekļuva arī ceturtdaļfinālā.

OLY-2012-BASKET-TUN-LTU

Lietuvas basketbolistiem neizdevās spēles sākums, jo pēc pirmā puslaika tiem bija sešu punktu deficīts (29:35). Pēc puslaika pārtraukuma vienu brīdi Tunisijas pārsvars pieauga līdz pat 14 punktiem (34:48), taču trešās ceturtdaļas noslēgumā vadībā jau bija lietuvieši (54:50). Ceturtajā ceturtdaļā pārliecinošāk darbojās Lietuvas valstsvienība, noslēdzot spēli ar uzvaru – 76:63.

Lietuvai rezultatīvākie ar 13 punktiem bija pieredzējušie Darius Songaila un Šarūnas Jasikevičius, kuram arī piecas rezultatīvas piespēles. Antanas Kavaliauskas nospēlēja 15 minūtes, kurās guva sešus punktus (2p. 3/5, 1p. 0/2), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, saņēma vienu piezīmi un pārtvēra divas pretinieku bumbas.

fotodiena.lt

Pēc šīs spēles Lietuvas izlase ar divām uzvarām piecās spēlēs A grupā ierindojās 4. vietā un 1/4 finālā tiksies ar B grupas uzvarētāju Krieviju. Spēle notiks trešdien, 8. augustā, kuras laiks vēl tiks precizēts.