Līdzīga spēkošanās, visā spēlē līdz uzvarai gan pietrūkst

"VEF Rīga" svētdien, 30. oktobrī, VTB Vienotajā līgā viesos zaudēja Sanktpēterburgas "Zenit" (76-90).

"VEF Rīga" ar "Zenit" līdzīgi spēkojās lielāko mača daļu. Pirmajā puslaikā vefiešiem piederēja triju punktu pārsvars (44-41), pēc trim ceturtdaļām bija neizšķirts (62-62), bet cīņas noslēgumā mājinieki veica izrāvienu, tiekot pie uzvaras (76-90).

Rezultatīvākais Vefiņa sastāvā bija Jānis Blūms, kuram 21 punkts (trīspunktu metienos - 5/7). Armands Šķēle pievienoja desmit punktus, Arnolds Helmanis - deviņus.

Nākamā VEF spēle notiks tieši pēc nedēļas 6. novembrī Rīgā pret "Tsmoki-Minsk", turklāt tā būs "VEF Rīga" pirmā mājas spēle šosezon VTB Vienotajā līgā.

Zenit – VEF Rīga 90-76

VEF Rīga: Blūms 21, Šķēle 10, Helmanis 9, Meiers 8, Ričards 8, Gromovs 6, Bezbradica 6, Gadijs 5, Labuckas 3, Hāzners.