Mūsu komandai pievienojas amerikāņu aizsargs Kails Almens

"VEF Rīga" sastāvu papildinājis amerik­āņu basketbolists Kails Almens (Kyle Allman Junior).

Savā pirmajā profesionāļa sezonā 22 gadus vecais aizsargs Kails Almens (191 cm) pārstāvēja Grieķijas augstākās līgas klubu “Lavrio”, tās sastāvā Almens izcēlās ar vidēji spēlē gūtiem 11 punktiem, atdeva 2,1 rezultatīvu piespēli un izcīnīja 2,3 bumbas zem groziem.

Pirmstam basketbolists četrus gadus pavadīja NCAA komandā “Cal State Fullerton”, kurā bija viens no komandas līderiem, savā labākajā koledžas sezonā (2017./2018.) Almens caurmērā guva 19,5 punktus, izdalīja 2,4 rezultatīvas piespēles un savāca 3,5 atlēkušās bumbas.

Jau iepriekš ziņojām par mūsu komandas sastāva papildināšanu ar latviešu basketbolistiem – Aigaru Šķēli, Arti Ati, Mārci Vītolu, Verneru Kohu un Arnoldu Helmani.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem