Pārliecinoša uzvara pār "Valka/Valga"

"VEF Rīga" svētdien Latvijas Basketbola līgas (LBL) uzveica "Valka/Valga" vienību ar 113-75.

Pirmajā ceturtdaļā agresīva vefiešu aizsardzība un sekmīga uzbrukuma realizācija ļāva iegūt 15 punktu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā bija līdzīgāka cīņa, puslaikā komandām dodoties pie rezultāta 53-41, "VEF Rīga" labā.

Trešajā ceturksnī VEF iemeta 34 punktus un pirms ceturtās ceturtdaļas atradās vadībā ar 87-54. Spēles noslēgumā "VEF Rīga" vienībai pārliecinoša uzvara ar 113-75.

"VEF Rīga" sastāvā. Ričmonds Vilde izcēlās ar 18 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām, Jānis Bērziņš - 17 punktiem, piecām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm. Mareks Mejeris savāca 15 punktus un deviņas atlēkušās bumbas, bet Lude Hākansons bija tuvu triple-double robežai (13 punkti, 12 rezultatīvas piespēles un astoņas atlēkušās bumbas). Pretinieku komandā Mārtiņš Berķis iemeta 18 punktus.

Viedoklis

"VEF Rīga" galvenais treneris Karloss Frade: "Mums visiem komandā svarīgi apzināties, ka ikviena spēle ir iespēja progresēt un iespēja kļūt labākiem kā vienībai. Mums katram personīgi jāprot paņemt labākais no jebkuras spēles - gan VTB Vienotajā līgā, gan Latvijas Basketbola līgā, cenšoties kļūt labākiem. Šobrīd vēl nevaram sevi saukt par labu komandu, jo mums vēl jāpilnveidojas dažādās jomās. Šodien dažās no tām spērām soli uz priekšu, bet tāpat mums vēl ir daudz un kārtīgi jāstrādā, jo īpaši aizsardzībā, lai izveidotos par solīdu komandu."

VEF Rīga - Valka/Valga 113-75

Vilde 18, Bērziņš 17, Mejeris 15, Geks 14, Hākansons 13, Meiers 10, Raimo 10, Strēlnieks 5, Rubio 4, Makdauels 3, Smits 2, Kruss 2.