Pret "Zenit" slikta metienu precizitāte un zaudējums

"VEF Rīga" sestdien, 27. oktobrī, VTB Vienotās līgas mājas spēlē ar 77-86 zaudēja Sanktpēterburgas "Zenit".

VEF sastāvā ar 15 punktiem rezultatīvākais bija Džabrils Durems, kuram tā bija pirmā spēle VTB Vienotajā līgā. Stīvs Zeks pievienoja 14 punktus, ar 13 punktiem atzīmējās Andris Misters. Problēmas vefiešiem sagādāja metienu realizācija (38% precizitāte metienos spēles).

Nākamā VEF spēle notiks 31. oktobrī Arēnā Rīga pret Tallinas "Kalev/Cramo".

"Zenit" galvenais treneris Vasīlijs Karasjovs: "Pēc uzvaras iepriekšējā spēlē Eiropas kausa izcīņā pār Valensiju vēlējāmies sākt gūt uzvaras arī VTB Vienotajā līgā. Mums joprojām ir savainojumu problēmas - šodien nebija Gals Mekels, arī Sergejs Karasjovs vēl nav pilnībā atguvies. Šodien tieši pret viņu tika cieši spēlēts, tāpēc beigās neriskējām un pataupījām uz rezervistu soliņa. Spēles sākums izvērtās lēns, bet beigās jau spējām panākt to, ka varam atpūtināt līderus, kas ir svarīgi pirms mūsu brauciena uz nākamo spēli Francijā."

"VEF Rīga" spēlētājs Džabrils Durems: "Šodien spēlējām ar lielu enerģiju, agresīvi un kā komanda, taču bija aspekti, kuros pietrūka kaut kas. Brīžiem lieliski darbojāmies aizsardzībā, taču tikai periodiski. Otrajā ceturtdaļā ļāvām pretiniekem izrauties, bet pēc tam jau bija sarežģīti atspēlēties. Pirmie iespaidi par VEF un Rīgu ir labi, jo šeit ir jauka pilsēta un vienība ar labiem komandas biedriem. Tiklīdz te ierados, tiku lieliski uzņemts, jo VEF klubā mani pieņēma kā vienu no brāļiem. Arī treneri ir ļoti profesionāli un daudz strādā ar mums. Man ļoti patīk te!"

"VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis: "Paldies spēlētājiem par spēli! Cīnījāmies agresīvi un līdz galam, taču neizmantojām līdz galam iespējas uzbrukumā, lai arī tikām pie labām metienu iespējām. Slikti metot, kā tas bija šodien, ir teju neiespējami cīnīties ar tādām top līmeņa komandām kā "Zenit". Ir jāmet iekšā grozā! Aizsardzībā nospēlējām labi, bet ne visas spēles garumā. Zaudējumām vieglos punktus, bet kopumā uzbrukumā bija lielākas problēmas kā aizsardzībā. Taču vēlreiz paldies spēlētājiem!"