Svarīgs panākums mājās

"VEF Rīga" pirmdien, 30. aprīlī, mājas spēlē VTB Vienotajā līgā ar 89-77 uzvarēja "Astana" komandu.

VEF sastāvā Kens Brauns izcēlās ar 19 punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm. Mareks Mejeris iemeta 13 punktus un savāca sešas atlēkušās bumbas, Alekss Peress un Kaspars Vecvagars katrs pievienoja pa 12 punktiem.

Tā bija VEF komandas astotā uzvara šosezon VTB Vienotajā līgā, ļaujot atgriezties kopvērtējuma astotajā pozīcijā. Regulārajā sezonā vēl viena spēle, kas notiks 5. maijā izbraukumā pret "Tsmoki-Minsk".

Viedokļi par spēli

"Astana" galvenais treneris Mihails Karpenko: "Šodien zaudējām vienu no sezonas svarīgākajām spēlēm. Pirmajā puslaikā nespēlējām labi un tā, kā bijām iecerējuši. Otrajā puslaikā uzlabojām agresivitāti, taču atspēlēt tādu punktu starpību viesos pret VEF bija ļoti grūti. Mums VTB Vienotās līgas regulārajā sezonā palikusi viena spēle mājās pret "Avtodor", kurā centīsimies gūt uzvaru savu skatītāju priekšā. Kamēr vēl ir teorētiskas izredzes iekļūt playoff, padoties netaisāmies."

"VEF Rīga" spēlētājs Kaspars Vecvagars: "Bija laba spēle un prieks, ka izdevās izcīnīt uzvaru. Sekmīgi izpildījām aizsardzībā dotos norādījumus pret (Astanas līderi Džastinu) Kārteru. Pateicoties darbībai aizsardzībā, radās arī iespējas otrā laukumā - doties pretuzbrukumos, skriet ātrajos uzbrukumos. Izpildījām spēles plānu un tāpēc arī labvēlīgs rezultāts. Pats laukumā jutos labi. Tagad katra spēle ir svarīga, ieskaitot nākamo spēli Minskā."

"VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis: "Parādījām labu komandas spēli un darbojāies ar lielu vēlmi izcīnīt uzvaru. Spēlējām precīzi un ar labu disciplīnu lielu daļu no spēles, tāpat labi spēlē iesaistījās spēlētāji no rezervistu soliņa. Paldies spēlētājiem par ieguldīto darbu šodienas spēlē. Regulārajā sezonā palikusi viena spēle Minskā, uz kuru gatavosimies tāpat kā uz ikvienu spēli, cenšoties parādīt savu labāko sniegumu."