Turnīru Polijā sākam ar uzvaru pār „Anwil

Piektdien, 14.septembrī, „VEF Rīga” basketbolisti ar uzvaru sāka pārbaudes turnīru Polijā, kura pirmajā spēlē uzveica mājinieku komandu Vloclavekas „Anwil” – 75:64.

Vefieši bija veiksmīgi jau no paša sākuma, iegūstot deviņu punktu pārsvaru (23:14) pēc pirmajām desmit minūtēm. Otrās ceturtdaļas sākumā „VEF Rīga” izrāviens turpinājās (29:14), bet puslaiks noslēdzās pie rezultāta 41:28. Izceļams kapteiņa Kristapa Janičenoka sniegums, kuram pirmajā spēles pusē deviņi punkti.

Pēc puslaika pārtraukuma mājinieki nedaudz pietuvojās, taču „VEF Rīga” pārsvaru saglabāja un pirms pēdējās ceturtdaļas rezultāts bija 55:47. Noslēdzošajās desmit minūtēs „VEF Rīga” noveda spēle līdz drošai uzvarai ar rezultātu 75:64.

Rezultatīvākais Vefiņa sastāvā bija Kristaps Janičenoks, kurš pretinieku grozā iemeta 16 punktus.Turklāt tajās 30 minūtēs, kurās laukumā atradāsKristaps, vefieši uzvarēja ar 29 punktiem. Pirmo spēli pēc Latvijas valstsvienības aizvadīja Dairis Bertāns un Kaspars Bērziņš. Veiksmīgāk nospēlēja Dairis, kuram 23 minūtēs deviņi punkti, trīs rezultatīvas piespēles un trīs atlēkušās bumbas.

Sestdien Vloclavekas turnīra otrajā dienā mūsu komandai spēle ar Polijas čempioniem „AssecoProkom”, kas pirmajā dienā dabūja krietni papūlēties, lai pieveiktu Igaunijas vicečempionus Tartu „Ülikool/Rock” – 81:75.