''VEF Rīga'' BBL spēlē viesos pārspēj ''Valmieru''

RĪGA, JAN 28, BNS - ''VEF Rīga'' piektdien viesos ar 79:58 uzvarēja ''Valmieru'' Baltijas Basketboola līgas (BBL) spēlē, kad izšķirošo pārsvaru ieguva tikai spēles pēdējā ceturtdaļā.

''VEF Rīga'' ar 13 uzvarām 15 spēlēs nostiprinājās pirmajā vietā gūstot piekto uzvaru pēc kārtas. Lielāko spēles laiku vadībā atradās pēdējā vietā esošā ''Valmiera'', kuras pēdējā laika nozīmīgākais papildinājums ir Ainārs Zvirgzdiņš galvenā trenera amatā. Pirmo puslaiku valmierieši beidza savā labā 38:35, bija vadībā arī trešajā ceturtdaļā, taču rīdzinieki ārkārtīgi strauji pārņēma iniciatīvu pēdējās desmit minūtēs.

Spēlējot bez komandas līdera Kristapa Janičenoka uzvarētājiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Artjoms Parahovskis.

''Valmiera'' piedzīvoja 17. zaudējumu 18 spēlēs. Rezultatīvākais šajā spēlē bija Pāvels Veselovs ar 13 punktiem.