"VEF Rīga" pabeidz gadu ar uzvaru Somijā

Svētdien, 28. decembrī, "VEF Rīga" izbraukuma spēlē Somijā VTB Vienotajā līgā uzvarēja "Bisons Loimaa" ar 88-63.

Vefieši veiksmīgi darbojās jau no paša spēles sākuma. Pirmās ceturtdaļas laikā izdevās iegūt 12 punktu pārsvaru (24-12), kas turpināja augt otrajā ceturtdaļā, kuras noslēgumā "VEF Rīga" bija vadībā jau ar 22 punktiem (50-28).

Trešās ceturtdaļas laikā VEF turpināja kontrolēt notikumus laukumā un ceturto ceturtdaļu iesāka, atrodoties priekšā ar 28 punktiem (65-37). Ceturtajā ceturtdaļā VEF basketbolisti noveda spēli līdz pārliecinošai uzvarai (88-63).

"VEF Rīga" sastāvā 21 punktu, astoņas rezultatīvas piespēles un sešas atlēkušās bumbas savāca Džeralds Robinsons, 18 punktus un deviņas atlēkušās bumbas pievienoja Jānis Timma. Ronalds Zaķis izcēlās ar 12 punktiem spēlētajās 16 minūtēs, bet Artūrs Bērziņš iemeta 11 punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas. Pretinieku sastāvā 16 punkti Aienam Hameram.

VEF komandai tā bija piektā uzvara 13 spēlēs VTB Vienotajā līgā, ierindojot rīdziniekus kopvērtējuma 11. vietā. "Bisons Loimaa" piedzīvoja desmit zaudējumu 13 spēlēs, paliekot 15. vietā līgas kopvērtējumā.

Svētdienas spēle Somijā bija noslēdzošā "VEF Rīga" spēle 2014. gadā.

Bisons Loimaa – VEF Rīga 63-88 (12-24, 16-26, 9-15, 26-23)

VEF Rīga: Robinsons 21, Timma 18, Zaķis 12, A.Bērziņš 11, Loverijs 7, Mejeris 6, Fals 6, Pasečņiks 3, Jakovičs 2, J.Bērziņš 2, Strēlnieks, Šķēle.

Spēles statistika (ārējā saite: vtb-league.com)