“VEF Rīgas skolu superlīgas” dalībnieki tiksies Zvaigžņu spēlē

Ceturtdien, 28.janvārī, plkst. 15:00, Rīgas 49.vidusskolas basketbola zālē risināsies “VEF Rīgas skolu superlīgas” Zvaigžņu spēle „Vidusskolas pret Ģimnāzijām”.

“VEF Rīgas skolu superlīgas” vēsturē Zvaigžņu spēle notiks jau otro reizi, tajā savā starpā sacentīsies Rīgas vispārizglītojošo skolu basketbola komandu labākie spēlētāji un spēlētājas. Šā gada Zvaigžņu spēlē, līdzīgi iepriekš komandas ir sadalītas pēc principa vidusskolas vs ģimnāzijas. Katras komandas sastāvā ir iekļauti desmit zēni un piecas meitenes, no kuriem astoņus zēnus un četras meitenes izvēlējušies skolotāji, bet vēl divus puišus un vienu meiteni katrā komandā iebalso skatītāji. Balsošana internetā turpināsies līdz 26.janvārim, otrdienai, plkst. 23:59. Balsot atļauts katru dienu, vienu reizi dienā.

“VEF Rīgas skolu superlīgas” Zvaigžņu spēle 28.janvārī sāksies plkst.14:30 ar “ProBasketball” trīs punktu metienu konkursa kvalifikāciju, kur piedalīsies divdesmit četri dalībnieki jeb katras komandas labākais tālmetienu izpildītājs. Plkst.15:00 ar svīnīgo atklāšanu tiks dots starts otrajai “VEF Rīgas skolu superlīgas Zvaigžņu spēlei” turnīra vēsturē. Pirmo, trešo un ceturto ceturtdaļu aizvadīs zēni, savukārt meitenes savā starpā cīnīsies otrajā ceturtdaļā. Pagājušajā gadā uzvaru svinēja Ģimnāziju komanda, uzvarot ar rezultātu 96:95.

Zvaigžņu spēles komandu treneru lomā iejutīsies Latvijas čempionvienības basketbolā „VEF Rīga” spēlētāji – Mārtiņš Meiers un Džošs Harelsons. Starp ceturdaļām skatītājus gaida "VEF Rīga" treneru konkurss, “ProBasketball” trīs punktu metienu konkursa fināli un skatītāju konkurss, bet spēles minūšu pārtraukumos varēs baudīt “VEF Rīga” karsējmeiteņu uzstāšanos. Uzreiz pēc spēles, plkst.17:00, notiks Adidas slam dunk konkurss, kur piedalīsies “VEF Rīgas skolu superlīgas” bumbas triekšanas grozā no augšas meistari. Pasākuma laikā tiks apbalvoti labākie atbalstītāji un gaidāmi arī citi pārsteigumi.

“VEF Rīgas skolu superlīga” notiek ar baskebtola kuba “VEF Rīga”, Rīgas domes un Nordea bankas atbalstu.