Spēļu kalendārs

Janvāris

LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
06. jan — piektdien 19:00
Valmiera
Skaties
VALMIERA GLASS VIA
60 - 102
+42
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
09. jan — pirmdien 19:30
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
95 - 48
+47
KEILA KK
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
14. jan — sestdien 17:15
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
85 - 41
+44
PÄRNU
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
17. jan — otrdien 19:30
Rapla, Sadolin Spordihoone
Skaties
RAPLA
71 - 74
+3
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
21. jan — sestdien 17:00
Tallina, Audentes
Skaties
TALLINNA KALEV
61 - 67
+6
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
25. jan — trešdien 19:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
65 - 72
-7
KK VIIMSI

Februāris

LATVIJAS BASKETBOLA UŽAVAS KAUSS
01. feb — trešdien 19:00
Ventspils OC
Skaties
BK VENTSPILS
VEF Rīga
LATVIJAS BASKETBOLA UŽAVAS KAUSS
08. feb — trešdien 19:30
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
BK VENTSPILS
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
11. feb — sestdien 17:15
Arēna Rīga
VEF Rīga
BC PROMETEY

Marts

LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
01. mar — trešdien 18:30
Rimi OC
Skaties
LATVIJAS UNIVERSITĀTE
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
08. mar — trešdien 19:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
TAL TECH
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
11. mar — sestdien 17:15
Ventspils OC
Skaties
BK VENTSPILS
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
14. mar — otrdien 19:00
Rakvere Spordihall
Skaties
RAKVERE TARVAS
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
15. mar — trešdien 19:30
Forus Spordikeskus Viimsi
Skaties
KK VIIMSI
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
18. mar — sestdien 15:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
BK OGRE

Septembris

LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
30. sep — piektdien 19:00
Liepājas Olimpiskais centrs
Skaties
BK LIEPĀJA
98 - 93
-5
VEF Rīga

Oktobris

ČEMPIONU LĪGA
04. okt — otrdien 19:00
Arēna Rīga
Skaties
VEF Rīga
76 - 89
-13
S.L. BENFICA
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
07. okt — piektdien 19:45
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
100 - 81
+19
BK VENTSPILS
ČEMPIONU LĪGA
11. okt — otrdien 22:00
Manresa
Skaties
BAXI MANRESA
88 - 59
-29
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
15. okt — sestdien 17:15
Rimi OC
Skaties
BC PROMETEY
81 - 71
-10
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
18. okt — otrdien 19:30
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
89 - 77
+12
Tartu ÜLIKOOL MAKS & MOORITS
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
21. okt — piektdien 19:30
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
89 - 53
+36
VALMIERA GLASS VIA
ČEMPIONU LĪGA
25. okt — otrdien 19:00
Arēna Rīga
Skaties
VEF Rīga
71 - 51
+20
LIMOGES CSP
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
30. okt — svētdien 17:00
Tallina
Skaties
KALEV/CRAMO
78 - 66
-12
VEF Rīga

Novembris

LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
02. nov — trešdien 19:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
81 - 62
+19
RAPLA
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
05. nov — sestdien 15:00
Pērnava
Skaties
PÄRNU
63 - 71
+8
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
19. nov — sestdien 17:00
Ogres 1. vidusskola
Skaties
BK OGRE
80 - 90
+10
VEF Rīga
ČEMPIONU LĪGA
23. nov — trešdien 21:30
Limoges
Skaties
LIMOGES CSP
80 - 53
-27
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
26. nov — sestdien 17:00
Tallina
Skaties
TAL TECH
60 - 73
+13
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
30. nov — trešdien 19:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
104 - 47
+57
RAKVERE TARVAS

Decembris

LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
02. dec — piektdien 19:30
Igaunija
Skaties
KEILA KK
76 - 88
+12
VEF Rīga
ČEMPIONU LĪGA
06. dec — otrdien 19:00
Lisabona
Skaties
S.L. BENFICA
84 - 71
-13
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
10. dec — sestdien 17:15
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
91 - 67
+24
KALEV/CRAMO
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
13. dec — otrdien 19:30
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
93 - 60
+33
TALLINNA KALEV
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
15. dec — ceturtdien 20:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
82 - 70
+12
LATVIJAS UNIVERSITĀTE
ČEMPIONU LĪGA
20. dec — otrdien 19:30
Arēna Rīga
Skaties
VEF Rīga
80 - 82
-2
BAXI MANRESA
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
23. dec — piektdien 19:00
Tartu, TÜ sph
Skaties
Tartu ÜLIKOOL MAKS & MOORITS
70 - 77
+7
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
27. dec — otrdien 19:30
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
81 - 76
+5
BK LIEPĀJA