Atbalstītāji

Auto noma un līzingi

Nacionālā informācijas aģentūra

Oficiālais “VEF Rīga” ūdens piegādātājs. Par Svētavota ūdens īpašajām vērtībām bija zināms jau pirms 1200 gadiem.

Basketbola veikals

“Rīgas Pulēšanas Centrs” ir vadošais Latvijas uzņēmums auto tīrīšanas, pulēšanas un pārklājumu jomā. Mēs savā darbībā apvienojam, profesionalitāti, nepārtrauktu izaugsmi, lojalitāti un pozitīvu attieksmi pret saviem klientiem, un viņu auto! Auto virsbūves un lukturu pulēšana; virsbūves, stiklu, disku, lukturu un salona aizsardzības pārklājumi. Salonu ķīmiskā tīrīšana.

 

Reklāma

 

AS “Nordeka” darbojas pasažieru pārvadājumu jomā no 1991.gada un ir viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums nodrošina vairāk kā 25% reģionālā starppilsētu nozīmes maršrutu tīkla pasažieru pārvadājumu Latvijā. Mums ir plašs jaunu un mūsdienīgu autobusu parks ar augstākā līmeņa tehnoloģijām aprīkotiem autobusiem, kuros pieejams viss nepieciešamais serviss komfortablai pasažieru pārvadāšanai.

“Zaļā josta” rūpējas par tīru un sakoptu Latvijas vidi, nodrošinot izlietotā iepakojuma, videi kaitīgu preču un elektroiekārtu atkritumu apsaimniekošanu, kā arī klientu un sabiedrības izpratni un līdzdalību vides ilgtspējības veicināšanā. Uzņēmums gādā, lai otrreizējās izejvielas tiktu savāktas un atgrieztas atkārtotā apritē, nekaitējot videi un taupot vērtīgus resursus.

Viena no lielākajām bankām Baltijas reģionā ar specializāciju lielu uzņēmumu un turīgu privātpersonu apkalpošanā.

Apdrošināšanas sabiedrība. Daļa no PZU grupas, kas ir viens no vadošajiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošinātājiem.

Daudznozaru būvsabiedrība MONUM ir viens no Latvijas būvniecības nozares līderiem, kas īsteno dažāda mēroga un sarežģītības civilās un industriālās būvniecības projektus, veic infrastruktūras izbūves darbus, kā arī ielu un ceļu izbūvi vai rekonstrukciju. Mūsu misija – radīt paliekošas vērtības, attīstot un nodrošinot ilgtspējīgu, drošu, videi un sabiedrībai draudzīgu būvniecības procesa vadību. Būt inovatīvam, zinošam un uzticamam sadarbības partnerim un darba devējam. Mēs būvējam Jums!

VIZULO ir Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar LED gaismekļu izstrādi, ražošanu un tirdzniecību Latvijas un Pasaules tirgos.

Ceļu būves firma SIA “Binders” – viena no vadošajām nozares kompānijām Latvijā ar gandrīz 30 gadu darba pieredzi.

”Veselības centrs 4” ir viena no lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm – inovāciju un medicīnas tehnoloģiju līderis Latvijā, kas par pacientiem vairāk nekā 23 filiālēs un grupas uzņēmumos rūpējas jau 27 gadus.