Atbalstītāji

Auto noma un līzingi

Nacionālā informācijas aģentūra

Oficiālais “VEF Rīga” ūdens piegādātājs. Par Svētavota ūdens īpašajām vērtībām bija zināms jau pirms 1200 gadiem.

Basketbola veikals

AS “Nordeka” darbojas pasažieru pārvadājumu jomā no 1991.gada un ir viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums nodrošina vairāk kā 25% reģionālā starppilsētu nozīmes maršrutu tīkla pasažieru pārvadājumu Latvijā. Mums ir plašs jaunu un mūsdienīgu autobusu parks ar augstākā līmeņa tehnoloģijām aprīkotiem autobusiem, kuros pieejams viss nepieciešamais serviss komfortablai pasažieru pārvadāšanai.

Riga Islande Hotel ir 4 zvaigžņu SUPERIOR klases viesnīca, kas atrodas pašā Daugavas krastā ar skaistu panorāmas skatu uz vecpilsētu un piedāvā plašu pakalpojumu klāstu.

Konditoreja un kulinārija.

Maksājumi telefonā – ar Mobilly ātrāk, ērtāk, vienkāršāk. Apmaksā stāvvietas, pērc sabiedriskā transporta biļetes, veic ziedojumus, apmaksā e-uzlādi un citus pakalpojumus visur, kur ir pieejami mobilie sakari.

2007. gada 13. aprīlī ar mērķi veicināt filantropiju un mecenātismu Latvijā, atbalstot sociāli atbildīgu rīcību un sabiedriska labuma mērķu sasniegšanu, Rietumu Banka nodibināja savu labdarības fondu.

Reklāma

“Zaļā josta” rūpējas par tīru un sakoptu Latvijas vidi, nodrošinot izlietotā iepakojuma, videi kaitīgu preču un elektroiekārtu atkritumu apsaimniekošanu, kā arī klientu un sabiedrības izpratni un līdzdalību vides ilgtspējības veicināšanā. Uzņēmums gādā, lai otrreizējās izejvielas tiktu savāktas un atgrieztas atkārtotā apritē, nekaitējot videi un taupot vērtīgus resursus.

Viena no lielākajām bankām Baltijas reģionā ar specializāciju lielu uzņēmumu un turīgu privātpersonu apkalpošanā.

Apdrošināšanas sabiedrība. Daļa no PZU grupas, kas ir viens no vadošajiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošinātājiem.

Lielākais un visstraujāk augošais pašmāju degvielas un alternatīvo enerģijas avotu tirgotājs ar 28 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd tīklā ir 70 uzpildes stacijas visos Latvijas reģionos.

Rīgas Brīvosta – Jūsu uzticamais biznesa partneris Baltijas jūrā!

Velve ir par paliekošām vērtībām, kas ilgtermiņā ļauj ikvienam novērtēt pārdomātas un kvalitatīvi izveidotas vides priekšrocības. Mēs esam gandarīti, ka varam piedalīties Rīgas vēsturisko ēku saglabāšanā un būvēt arvien jaunus un interesantus objektus gan pilsētas teritorijās, gan industriālajās teritorijās.

VIZULO ir Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar LED gaismekļu izstrādi, ražošanu un tirdzniecību Latvijas un Pasaules tirgos.

”Veselības centrs 4” ir viena no lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm – inovāciju un medicīnas tehnoloģiju līderis Latvijā, kas par pacientiem vairāk nekā 23 filiālēs un grupas uzņēmumos rūpējas jau 27 gadus.

Industriālā servisa uzņēmums, kurš nodrošina efektīvu klientu aktīvu pārvaldību dažādu nozaru kompānijām Latvijā. Zināšanās balstīta efektivitāte ir tas, kas mūs raksturo un atšķir no citiem līdzīgu pakalpojumu nodrošinātājiem.

Latvijā lielākā privātā enerģētikas uzņēmumu grupa, kas vienuviet apvieno plašāko un mūsdienīgāko pakalpojumu portfeli ar pieredzes bagātākajiem enerģētikas ekspertiem.

Priedes var! Priedes sola, Priedes dara! Mežizstrāde ir mūsu dzīvesveids!

SIA “INTREX SERVISS” nodarbojas ar apkures sistēmu, katlu tirdzniecību un saules kolektoru, paneļu montāžu kopš 2003. gada. Mūsu kompānijā strādā pieredzējuši, augsti kvalificēti un sertificēti speciālisti, kas ļauj nodrošināt teicamu izpildāmo darbu kvalitāti un efektivitāti. Mūsu piedāvājumā ir trīs vācu ražotāju: Viessmann, Buderus un Bosh iekārtas.

Datakom misija ir nodrošināt klientiem efektīvus, drošus un inovatīvus pilna cikla IT risinājumus, sniedzot jaunas iespējas palielināt darba efektivitāti.

SIA Drošības nams – viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā vājstrāvu – apsardzes, ugunsdrošības, videnovērošanas, piekļuves sistēmas, apskaņošanas, ugunsgrēka balss izziņošanas sistēmas, viesnīcu vadības sistēmas, vadības automatizācijas, datu tīkla (vara un optisko) projektēšanā, izbūvē, uzturēšanā un apkalpošanā.

mixd. ir globāla reklāmas aģentūra, kas apvieno tradicionālos Medisonas Avēnijas domātājus no vakardienas ar digitāli advencētiem stāstniekiem no rītdienas, veidojot pieredzes bagātu un bezbailīgu komandu, kas gādā par radošiem reklāmas risinājumiem kā ideju izstrādē, tā servēšanā gan lokālajos, gan globālajos medijos.

Nodrošinām uzticamu atbalstu uzņēmumu IKT infrastruktūras veidošanā.

  • IT sistēmu integrācija.
  • Analītikas un drošības rīki.
  • Mākoņrisinājumi.

SIA “Naftimpeks” naftas produktu terminālis Rīgā, Laivinieku ielā 11, savu darbību uzsācis 2006. gadā un tā darbības profils ir gaišo naftas produktu pieņemšana, īslaicīga uzglabāšana un tālāka nosūtīšana.

Industriālā celtniecība.

Mēs veicam programmatūras pilna dzīves cikla pakalpojumus: biznesa analīze, sistēmas projektēšana, izstrāde, testēšana, dokumentēšana, ieviešana, uzturēšana un uzlabošana.