Atbalstītāji

Auto noma un līzingi

Nacionālā informācijas aģentūra

Basketbola veikals

AS “Nordeka” darbojas pasažieru pārvadājumu jomā no 1991.gada un ir viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums nodrošina vairāk kā 25% reģionālā starppilsētu nozīmes maršrutu tīkla pasažieru pārvadājumu Latvijā. Mums ir plašs jaunu un mūsdienīgu autobusu parks ar augstākā līmeņa tehnoloģijām aprīkotiem autobusiem, kuros pieejams viss nepieciešamais serviss komfortablai pasažieru pārvadāšanai.

Riga Islande Hotel ir 4 zvaigžņu SUPERIOR klases viesnīca, kas atrodas pašā Daugavas krastā ar skaistu panorāmas skatu uz vecpilsētu un piedāvā plašu pakalpojumu klāstu.

Konditoreja un kulinārija.

Maksājumi telefonā – ar Mobilly ātrāk, ērtāk, vienkāršāk. Apmaksā stāvvietas, pērc sabiedriskā transporta biļetes, veic ziedojumus, apmaksā e-uzlādi un citus pakalpojumus visur, kur ir pieejami mobilie sakari.

2007. gada 13. aprīlī ar mērķi veicināt filantropiju un mecenātismu Latvijā, atbalstot sociāli atbildīgu rīcību un sabiedriska labuma mērķu sasniegšanu, Rietumu Banka nodibināja savu labdarības fondu.

Reklāma

“Zaļā josta” rūpējas par tīru un sakoptu Latvijas vidi, nodrošinot izlietotā iepakojuma, videi kaitīgu preču un elektroiekārtu atkritumu apsaimniekošanu, kā arī klientu un sabiedrības izpratni un līdzdalību vides ilgtspējības veicināšanā. Uzņēmums gādā, lai otrreizējās izejvielas tiktu savāktas un atgrieztas atkārtotā apritē, nekaitējot videi un taupot vērtīgus resursus.

Viena no lielākajām bankām Baltijas reģionā ar specializāciju lielu uzņēmumu un turīgu privātpersonu apkalpošanā.

Apdrošināšanas sabiedrība. Daļa no PZU grupas, kas ir viens no vadošajiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošinātājiem.

Lielākais un visstraujāk augošais pašmāju degvielas un alternatīvo enerģijas avotu tirgotājs ar 28 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd tīklā ir 70 uzpildes stacijas visos Latvijas reģionos.

Rīgas Brīvosta – Jūsu uzticamais biznesa partneris Baltijas jūrā!

Velve ir par paliekošām vērtībām, kas ilgtermiņā ļauj ikvienam novērtēt pārdomātas un kvalitatīvi izveidotas vides priekšrocības. Mēs esam gandarīti, ka varam piedalīties Rīgas vēsturisko ēku saglabāšanā un būvēt arvien jaunus un interesantus objektus gan pilsētas teritorijās, gan industriālajās teritorijās.

VIZULO ir Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar LED gaismekļu izstrādi, ražošanu un tirdzniecību Latvijas un Pasaules tirgos.

Industriālā servisa uzņēmums, kurš nodrošina efektīvu klientu aktīvu pārvaldību dažādu nozaru kompānijām Latvijā. Zināšanās balstīta efektivitāte ir tas, kas mūs raksturo un atšķir no citiem līdzīgu pakalpojumu nodrošinātājiem.

Latvijā lielākā privātā enerģētikas uzņēmumu grupa, kas vienuviet apvieno plašāko un mūsdienīgāko pakalpojumu portfeli ar pieredzes bagātākajiem enerģētikas ekspertiem.

Priedes var! Priedes sola, Priedes dara! Mežizstrāde ir mūsu dzīvesveids!

SIA “INTREX SERVISS” nodarbojas ar apkures sistēmu, katlu tirdzniecību un saules kolektoru, paneļu montāžu kopš 2003. gada. Mūsu kompānijā strādā pieredzējuši, augsti kvalificēti un sertificēti speciālisti, kas ļauj nodrošināt teicamu izpildāmo darbu kvalitāti un efektivitāti. Mūsu piedāvājumā ir trīs vācu ražotāju: Viessmann, Buderus un Bosh iekārtas.

Datakom misija ir nodrošināt klientiem efektīvus, drošus un inovatīvus pilna cikla IT risinājumus, sniedzot jaunas iespējas palielināt darba efektivitāti.

SIA Drošības nams – viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā vājstrāvu – apsardzes, ugunsdrošības, videnovērošanas, piekļuves sistēmas, apskaņošanas, ugunsgrēka balss izziņošanas sistēmas, viesnīcu vadības sistēmas, vadības automatizācijas, datu tīkla (vara un optisko) projektēšanā, izbūvē, uzturēšanā un apkalpošanā.

Industriālā celtniecība.

Mēs veicam programmatūras pilna dzīves cikla pakalpojumus: biznesa analīze, sistēmas projektēšana, izstrāde, testēšana, dokumentēšana, ieviešana, uzturēšana un uzlabošana.

Uzņēmums “Haltek” apvieno profesionāļus ar 20 gadu pieredzi un jaunus, lietpratīgus darbiniekus, ar inovatīvu skatījumu būvniecības nozarē . Mēs piedāvājam tehnisko atbalstu ražošanas un montāžas jomā, kā arī projektējam un realizējam nestandarta konstrukcijas, pielāgojoties katrai pasūtītāja iecerei. Ikkatram klientam nodrošinām individuālu pieeju un efektīvu komunikāciju, lai jebkurš projekts tiktu īstenots augstākajā līmenī.

LVBET Scores ir lielākā sporta rezultātu platforma Latvijā. Pateicoties neskaitāmām līgām un nepārspējamam spēļu statistikas apjomam, ar LV BET Scores nav citu variantu kā uzvarēt.

Buy „BIO-PRODUCTS“ – help the Nature!

europcar.lv

Karaliski uz liesmām grillēti burgeri.

VENDEN ir ģimenes veidots 100% Latvijas uzņēmums, kura pamatdarbība ir avota ūdens, dabīgā minerālūdens un uz tā bāzes veidoto dzērienu ražošana, ūdens lietošanas iekārtu iznomāšana, kafijas un saistīto preču tirdzniecība, kā arī kafijas automātu iznomāšana. VENDEN – dabas vērtība no Gaujas Nacionālā parka.

Ātri, droši un uz zemām izmaksām orientēti autotransporta risinājumi kravu transportēšanai starp jebkurām Eiropas, NVS un Vidusāzijas valstīm. Jūsu kravas transportēšanai varam noorganizēt visus nepieciešamos sagatavošanas darbus, kā arī kravu iekraušanu un izkraušanu, kravu nostiprināšanu un iepakojuma drošības pārbaudi. Nepieciešamības gadījumā veicam arī kravu pārkraušanu un konsolidāciju noliktavās.

Dzīvot, lai nogaršotu!

Siguldiešu un tūristu iecienītais tirdzniecības centrs „Raibais suns”, kurā var iegādāties pārtikas preces, ziedus, apģērbus, elektroniku, aptiekas un kancelejas preces un citas autentiskas lietas.