Spēļu kalendārs

Janvāris

LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
06. jan — sestdien 17:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
Tartu ÜLIKOOL MAKS & MOORITS
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
13. jan — sestdien 15:00
Pärnu Spordihall
Skaties
PÄRNU
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
14. jan — svētdien 17:00
Forus Spordikeskus Viimsi
Skaties
KK VIIMSI
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
21. jan — svētdien 17:00
Nord Spordihoone
Skaties
TALLINNA KALEV
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
30. jan — otrdien 19:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
LATVIJAS UNIVERSITĀTE

Februāris

LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
10. feb — sestdien 17:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
VALMIERA GLASS VIA
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
14. feb — trešdien 19:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
RĪGAS ZEĻĻI

Marts

LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
02. mar — sestdien 20:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
BC PROMETEY
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
06. mar — trešdien 19:30
Skaties
KEILA KK
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
09. mar — sestdien 18:30
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
BK VENTSPILS
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
16. mar — sestdien 18:30
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
KALEV/CRAMO
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
20. mar — trešdien 19:30
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
BK OGRE
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
24. mar — svētdien 17:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
RAPLA

Septembris

LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
30. sep — sestdien 17:00
Tallinn, TalTech Spordihoone
TAL TECH
80 - 78
-2
VEF Rīga

Oktobris

LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
04. okt — trešdien 19:00
Ogres Valsts Ģimnāzija
Skaties
BK OGRE
74 - 94
+20
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
11. okt — trešdien 19:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
80 - 64
+16
PÄRNU
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
14. okt — sestdien 17:00
Tartu, TÜ sph
Skaties
Tartu ÜLIKOOL MAKS & MOORITS
74 - 72
-2
VEF Rīga
ČEMPIONU LĪGA
17. okt — otrdien 19:00
Arēna Rīga
Skaties
VEF Rīga
75 - 84
-9
DARUSSAFAKA LASSA
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
21. okt — sestdien 17:00
Ventspils OC
Skaties
BK VENTSPILS
68 - 107
+39
VEF Rīga
ČEMPIONU LĪGA
25. okt — trešdien 21:00
Cholet, La Meilleraie
Skaties
CHOLET BASKET
74 - 73 :(
-1
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
29. okt — svētdien 19:00
Arēna Rīga
Skaties
BC PROMETEY
70 - 66
-4
VEF Rīga

Novembris

LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
04. nov — sestdien 15:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
96 - 46
+50
KK VIIMSI
ČEMPIONU LĪGA
08. nov — trešdien 22:00
Tenerife
Skaties
LENOVO TENERIFE
76 - 55
-21
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
11. nov — sestdien 15:00
Rimi OC
Skaties
LATVIJAS UNIVERSITĀTE
72 - 85
+13
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
14. nov — otrdien 19:00
Liepājas Olimpiskais centrs
Skaties
BK LIEPĀJA
78 - 85
+7
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
17. nov — piektdien 19:00
Rapla
Skaties
RAPLA
71 - 85
+14
VEF Rīga
ČEMPIONU LĪGA
21. nov — otrdien 19:30
Arēna Rīga
Skaties
VEF Rīga
70 - 63
+7
CHOLET BASKET
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
25. nov — sestdien 17:00
Rimi OC
VEF Rīga
81 - 60
+21
KEILA KK
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
28. nov — otrdien 19:00
Tallinn, Kalevi Spordihall
Skaties
KALEV/CRAMO
73 - 66
-7
VEF Rīga

Decembris

LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
01. dec — piektdien 19:00
Valmieras Olimpiskais centrs
Skaties
VALMIERA GLASS VIA
85 - 105
+20
VEF Rīga
ČEMPIONU LĪGA
05. dec — otrdien 19:30
Arēna Rīga
Skaties
VEF Rīga
77 - 72
+5
LENOVO TENERIFE
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
10. dec — svētdien 18:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
94 - 64
+30
TALLINNA KALEV
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
15. dec — piektdien 19:30
Rimi OC
VEF Rīga
TAL TECH
ČEMPIONU LĪGA
19. dec — otrdien 19:00
Volkswagen Arena, Stambula
Skaties
DARUSSAFAKA LASSA
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
27. dec — trešdien 19:00
DSN
RĪGAS ZEĻĻI
VEF Rīga
LATVIJAS-IGAUNIJAS LĪGA
29. dec — piektdien 19:00
Rimi OC
Skaties
VEF Rīga
BK LIEPĀJA