Spēles atskats

VEF Rīga jauns galvenais treneris ‒ Mārtiņš Gulbis

Par “VEF Rīga” galveno treneri kļuvis latviešu treneris Mārtiņš Gulbis, kurš iepriekšējā sezonā vadīja “TTT Rīga” komandu.

Līgums ar Mārtiņu Gulbi noslēgts uz vienu gadu ar iespēju līgumu pagarināt uz vēl diviem. Iepriekš Gulbis bijis “TTT Rīga” komandas galvenais treneris, tāpat 33 gadus vecais speciālists vadījis “BK Jūrmala”, “Barons” un “BK Jelgava” komandas. 2017. gadā kopā ar “Barons” komandu Gulbis izcīnīja LBL bronzas medaļas.

Mārtiņa Gulbja vadībā “TTT Rīga” 2022. gadā sasniedza Eirolīgas ceturtdaļfinālu, savukārt 2024. gadā iekļuva starp 8 spēcīgākajām komandām Eiropas kausā un izcīnīja gan Baltijas, gan Latvijas sieviešu basketbola līgas čempiontitulus.

Savas basketbolista karjeras laikā Mārtiņš bijis arī “VEF Rīga” basketbolists pirmajās sezonās pēc vēsturiskās basketbola komandas atjaunošanas. Informējam, ka Gulbis turpinās vadīt arī Latvijas sieviešu basketbola izlasi.

VEF Rīga galvenais treneris Mārtiņš Gulbis: “Liels pagodinājums pievienoties vadošajai basketbola organizācijai Latvijā, paldies komandas vadībai par uzticību. Vienmēr esmu dzīvē skatījies uz izaicinājumiem, jo tas ir tas, kas dzen uz priekšu ne tikai dzīvē, bet arī sportā. Šis būs liels izaicinājums un atbildība pret klubu, nevaru jau sagaidīt, kad būs iespēja sākt gatavoties sezonai un sākt veidot jaunu stāstu un kultūru. Cerams, ka visiem kopā mums izdosies nest VEF vārdu gan Eiropā, gan Latvijā.”