Spēles atskats

VEF Rīga pievienojas talantīgais Roberts Bērziņš

Informējam, ka mūsu komandas sastāvā nākamajā sezonā spēlēs 21 gadu jaunais aizsargs Roberts Bērziņš (193 cm, 84 kg). Līgums noslēgts uz 3 sezonām.
Aizvadītajā sezonā Roberts bija viens no BK “Liepāja” komandas līderiem, kur caurmērā Latvijas-Igaunijas basketbola līgā guva 12,8 punktus, izcīnīja 3,5 atlēkušās bumbas, kā arī atdeva 3,6 rezultatīvas piespēles. “Liepāja” sastāvā Eiropas Ziemeļu basketbola līgā (ENBL) Bērziņam vidēji 13,8 punkti, 3,8 rezultatīvas piespēles un 3,2 atlēkušās bumbas.
Roberts Bērziņš: “Esmu priecīgs un pateicīgs par doto iespēju “VEF Rīga” klubam un galvenajam trenerim Jānim Gailītim par doto iespēju pierādīt sevi nākamajā līmenī. Esmu gatvs smagi strādat un cīnīties par savu vietu komandā un turpināt nest šī kluba godu. Liels paldies BK “Liepāja” par atbalstu un uzticību, ko deva man 2 gadu laikā. Personīgs paldies kluba galvenajam trenerim Artūram Visockim-Rubenim par ieguldīto darbu un pacietību. Esmu pozitīvi satraukts un ar nepacietību gaidu jaunās sezonas sākumu. Aiziet VEF!”
Laipni lūgts “VEF Rīga” sastāvā, Robert!