Spēles atskats

VEF Rīga komandai pievienojas Džaizeks Lotijs

Desmitkārtējai Latvijas čempionvienībai uz 3 nedēļu ilgu pārbaudes laiku pievienojas amerikāņu saspēles vadītājs Džaizeks Lotijs(Jaizec Lottie, 188 cm, 86 kg, 1998.), kurš sezonu sāka “Scafati” komandā Itālijā.

VEF Rīga prezidents Gatis Jahovičs: Uz pārbaudes laiku esam piesaistījuši salīdzinoši jaunu un talantīgu spēlētāju, kurš kļuva pieejams brīdī, kad “Scafati” piesaistīja Jāni Strēlnieku. Jau no sagatavošanās cikla sākuma mūsu komandā bijuši vairāki savainojumi, kas ietekmējuši sākotnējo komplektāciju un spēlētāju lomu sadalījumu laukumā. Līdz ar to vairākiem spēlētājiem jāspēlē ārpus savas ierastās pozīcijas, tāpēc aktīvi meklējām papildinājumu tieši saspēles vadītāja pozīcijā, kurā pašreiz būtībā spēlē tikai Brendans Adamss. Tiekamies jau nākamajās “VEF Rīga” mājas spēlēs.

Četrās nospēlētās spēlēs “Scafati” komandā Džaizeks Lotijs laukumā pavadīja vidēji 14 minūtes spēlē un guva 5 punktus, kā arī atdeva 2,5 rezultatīvas piespēles.

Iepriekšejā sezonā 25 gadus vecais Lotijs spēlēja Šveices līgā, kur “BBC Monthey-Chablais” komandas sastāvā caurmērā guva 20,5 punktus, izcīnīja 4,1 atlēkušo bumbu un atdeva 5 rezultatīvas piespēles.

Šajā vasarā Lotijs pārstāvēja Portlendas “Trail Blazers” NBA vasaras līgā, kur viņam vidēji spēlē 4,7 punkti un 1,3 rezultatīvas piespēles.

Informējam, ka pēc abpusējas vienošanās esam pārtraukuši sadarbību ar Zviedrijas izlases aizsargu Elaidžu Klarensu.

Paldies Elaidžam par ieguldījumu mūsu komandā un kopīgi izcīnīto Latvijas Basketbola Užavas kausu, kā arī LBL čempiontitulu. Novēlam Elaidžam Klarensam veiksmi un panākumus turpmākajā basketbolista karjerā!