Spēles atskats

VEF Rīga sastāvā atgriežas Aizeja Pinjeiro

Mūsu komandas sastāvā atgriežas viens no Puertoriko izlases līderiem – Aizeja Pinjeiro (Isaiah Piñeiro, 201 cm, 98 kg).
Pinjeiro VEF Rīga rindās spēlēja 2020./2021. gada sezonā un vidēji spēlē Basketbola Čempionu līgā guva 11,6 punktus un izcīnīja 7,1 atlēkušo bumbu, savukārt Latvijas-Igaunijas basketbola līgā Pinjeiro caurmērā guva 10,4 punktus un izcīnīja 5,6 atlēkušās bumbas. Pinjeiro mūsu komandas sastāvā kļuva arī par LBL čempionu.
2021./2022. gada sezonu 28 gadus vecais uzbrucējs aizvadīja Turcijas komandā “Darüssafaka Lassa”, kur viņam vidēji spēlē Basketbola Čempionu līgā gūti 10,9 punkti un 4,1 atlēkusī bumba.
Pašreiz Pinjeiro pārstāv Puertoriko valstsvienību FIBA Pasaules kausā, kur pirmajā spēlē guva 14 punktus, izcīnīja 5 atlēkušās bumbas un palīdzēja izcīnīt uzvaru pret Dienvidsudānas izlasi. Zaudējumā pret Serbiju Pinjeiro bija rezultatīvākais savas izlases spēlētājs un guva 14 punktus.