Spēles atskats

VEF Rīga sastāvam pievienojas Rodrigo Būmeisters

Mūsu komandas sastāvā gaidāmajā sezonā spēlēs 22 gadus jaunais latviešu aizsargs Rodrigo Būmeisters (196 cm, 85 kg).

Rodrigo šī būs pirmā sezona VEF Rīga sastāvā, iepriekšējās divas sezonas Būmeisters pārstāvēja “BK Ventspils” komandu, kur 2022./2023. gada sezonā vidēji spēlē guva 4,9 punktus, izcīnīja 3,2 atlēkušās bumbas un atdeva 2 rezultatīvas piespēles. Sezonu iepriekš Rodrigo caurmērā atzīmējās ar 6,4 gūtajiem punktiem, 3,5 atlēkušajām bumbām un 3,5 rezultatīvām piespēlēm.

Iepriekš Rodrigo Būmeisters pārstāvējis citas Latvijas-Igaunijas basketbola komandas – “BK Ogre”, “BK Jūrmala/Betsafe”, “Valka/Valga” un “BK Jēkabpils”.

Šī Būmeisteram būs arī atgriešanās mūsu komandas sistēmā, jo jaunatnes līgas vecumā 22 gadus jaunais aizsargs aizvadīja 3 gadus “VEF Skola” rindās. Rodrigo pārstāvējis arī Latvijas izlasi U20 Eiropas čempionātā un U19 Pasaules kausā.